Panowie lepiej usiądźcie. Marta Manowska w bikini!

Udostępnij:

Marta Manowska to prowadząca reality show TVP  Rolnik szuka Żony  oraz Sanatorium Miłość,  lecz również gwiazda prowadzi swój Instagram, gdzie jej figura robi wrażenie wśród wiernych fanów. Manowska za sprawą prowadzonych programów telewizyjnych jest bardzo popularna. Sama gwiazda również dba o to, aby było o niej wystarczająco głośno.

Marta Manowska to przede wszystkim gwiazda reality show TVP Rolnik szuka Żony oraz Sanatorium Miłość. Prezenterka swoją karierę w TVP rozpoczęła w 2014 roku, natomiast wcześniej była związana ze stacją TVN. Dziś prowadzone przez nią programy podbijają rekordy popularności wśród widzów telewizji publicznej. Na dodatek prezenterka jest bardzo aktywna na portalu Instagram.

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Marta Manowska to prowadząca reality show TVP  Rolnik szuka Żony  oraz Sanatorium Miłość,  która prowadzi swój Instagram, gdzie jej figura robi wrażenie.
Maeta Manowska / screen YouTube

Czytaj też: Koszmar Weroniki Rosati. Aktorka jest na granicy wytrzymałości!

Marta Manowska niedawno opublikowała zdjęcie z wczasów,  gdzie zaprezentowała dodatkowo swoją sylwetkę. Zdaniem fanów prezenterka ma wręcz idealną figurę. Nie ulega wątpliwości,  że Manowska stara się o siebie dbać. Jej wysiłek docenili fani, którzy w bardzo ciepły sposób komentowali zdjęcie celebrytki. A jaka jest wasza opinia na temat figury popularnej prezenterki?

Czytaj też: Koszmar Weroniki Rosati. Aktorka jest na granicy wytrzymałości!

„Uważam, że programy, które prowadzę, pozytywnie wpłynęły na postrzeganie w Polsce osób dojrzałych. Cieszą mnie zmiany w życiu bohaterów „Rolnika” czy „Sanatorium”, nowe związki, dzieci, które się z nich urodziły. Mam w pamięci ich uśmiechy, iskry, które pojawiały się w oczach. Dla mnie to największa nagroda” – mówiła Marta Manowska w rozmowie z magazynem „Gala”.

Kim jest Marta Manowska?

Była dziennikarką Programu III Polskiego Radia oraz redaktorką „Dziennika Zachodniego”. Organizowała kampanię wyborczą w Jarocinie. Wystąpiła w reklamie promującej województwo lubelskie. Pracowała w redakcji programów rozrywkowych w agencji reklamowej. Pracuje również w teatrze, ma za sobą role epizodyczne w serialach. Aktualnie jest gwiazdą TVP.

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

POLECAMY:

Doda ciężko chora. Nikt się nie spodziewał, że aż tak poważnie!
Szok! Zdradzamy pochodzenie Magdy Gessler!
Mucha i Wojewódzki znowu razem? Internet aż huczy!
Cichopek przeszła przez piekło! Po latach przerwała milczenie
Paulina naciska na Wiśniewskiego. Piosenkarz ma problem

, ,