To był wielki cios dla Tomasza Kammela. Był na dnie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel to gwiazda TVP i prowadzący takich programów telewizyjnych jak „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz także „Pytanie na śniadanie”.

Polecamy również: Bezczelne kłamstwo PO wyszło na jaw! Cała prawda o kandydaturze Trzaskowskiego

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziennikarz od wielu lat jest związany z Telewizją Polską, w której pracuje od samego początku swojej kariery. Mimo tego, że Kammel uchodzi za ikonę dzisiejszej telewizji publicznej, to nie zabrakło w jego karierze momentów, kiedy nie mógł być pewny jutra.

Tak było choćby w 2009 roku, kiedy to prezenter stracił pracę. Pan Tomasz nigdy nie krył, że były to dla niego bardzo trudne chwilę prywatnie oraz zawodowo. Jak sobie wówczas poradził z kryzysem?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel swoją przygodę z TVP rozpoczął w 1997 roku. Przez ten czas mogliśmy go oglądać w wielu programach telewizyjnych tworzonych przez Telewizję Polską.

Z pewnością najbardziej w pamięci widzów mógł pozostać moment, kiedy to popularny prezenter był prowadzącym „Randki w ciemno” oraz „Teleexpressu”. Od tych chwil minęło prawie dwadzieścia lat. Czujecie się teraz staro?

Tomasz Kammel wyrzucony z TVP

Mimo wszystko Tomasz Kammel miał w swojej przygodzie z TVP także upadki. Jeden z nich przyszedł w 2009 roku. Wówczas to prezenter na pewien czas musiał pożegnać się z państwową telewizją. Jak wówczas poradził sobie z wizją utraty zatrudnienia?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Moje doświadczenie życiowe mi to uświadomiło. Na przykład fakt, że w 2009 roku wylali mnie z pracy z hukiem. Nagle ze szczytu człowiek ląduje na samym dnie. I zadaje sobie pytanie: dlaczego ktoś mi to uczynił? A potem pogrąża się w żalu. Ale ileż można być w rozsypce?

mówi Tomasz Kammel.

Zobacz także: Górniak napisała list do Szumowskiego! Znamy treść

Prezenter przyznaje, że mimo wszystko bardzo szybko po tej sytuacji doszedł do siebie.

Na pewno miesiąc, dwa się posmuciłem. A później powiedziałem sobie, że mnie to nie pokona. Opowiem pani historię. Pewien profesor psychologii ze Stanów zrobił badania w najbardziej rozwiniętych krajach świata i zauważył, że ludzi w firmach można podzielić na trzy grupy: dawców, rewanżystów i biorców. Ci, którym idzie najgorzej na drabinie sukcesu, to są dawcy, ponieważ dobro innych przedkładają ponad własne i chętnie pomogą koledze, choć sami w tym czasie coś zawalą. Przez to ich sukcesy bywają najmniej spektakularne.

wyznał Kammel.

Tomasz Kammel to gwiazda TVP i prowadzący takich programów telewizyjnych jak "The Voice of Poland",  "The Voice Kids" oraz także "Pytanie na śniadanie".
Tomasz Kammel to gwiazda TVP i prowadzący takich programów telewizyjnych jak „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz także „Pytanie na śniadanie”./ screen YouTube

Źródło: Gala

Polecamy także:

Wyciekło nagranie z „zatrzymania” Burego! Co za kompromitacja

Panika w PO! Wyciekła tajna instrukcja w sprawie Trzaskowskiego

Trzaskowski z kolegami koncertowo się ośmieszył! Wpadka roku

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →