Tomasz Karolak bankrutem? Sytuacja go przerosła

Tomasz Karolak i inni artyści mają aktualnie bardzo poważne problemy finansowe spowodowane epidemią COVID-19 (koronawirus). O swoich indywidualnych problemach aktor poinformował w mediach społecznościowych.

Czytaj też: To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

Trzeba powiedzieć, że aktor ma dziś problemy na wielu płaszczyznach. Aktualnie nie ma możliwości pracy na jakimkolwiek planie filmowym oraz żadnych zysków nie przynosi mu jego prywatny teatr. Sytuacja jest bez wątpienia nie do pozazdroszczenia, lecz nie tylko Tomasz Karolak ma dziś tego typu kłopoty.

Pandemia koronawirusa dotknęła dziś cały świat. Wirus pochodzący z Chin dotarł praktycznie do wszystkich zakątków świata. Wśród państw, w których stwierdzono osoby chore jest także Polska. Aktualnie w naszym kraju stwierdzono ponad 2500 przypadków zachorowań na koronawirusa zostały oraz 43 zgony.

Sytuacja jest bardzo poważna. Władze już teraz wprowadziły w życie pierwsze obostrzenia mające na celu zredukowanie skutków epidemii. Niestety efektem ubocznym tych działań są straty, które ponoszą liczne firmy oraz również teatry.

Tomasz Karolak i inni artyści mają aktualnie bardzo poważne problemy finansowe spowodowane epidemią COVID-19

W gronie osób stratnych jest między innymi Tomasz Karolak. Aktor nie zarabia teraz ani na pracy na planie filmowym ani przy na prowadzeniu własnego teatru.

Mój teatr jak każda instytucja kultury przeżywa totalny kryzys i trudne chwile, bo nie mamy widzów, którzy tworzą obrót i dają życie temu miejscu. Działania, które mu podjęliśmy, to jest kampania domowej roboty, nawołująca do tego, żeby nie oddawać biletów tylko wymieniać je na nowy termin. Większość biletów zostaje przeniesiona na inne terminy. Jeszcze nie wiadomo jakie. Widzowie darzą nam zaufaniem. Mówimy o niebagatelnych kwotach, bo mówimy o 7-8 tys. biletów, które już zostały zakupione. Możemy polegać w pierwszej kolejności na widzach i na właścicielach przestrzeni, które wynajmujemy

– zdradził aktor podczas rozmowy z Wirtualną Polską.

Zobacz również: Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

W tej sytuacji aktor zwrócił się do Związku Harcerstwa Polskiego z prośbą o ewentualne odroczenie czynszu.

Obecnie czekamy na odpowiedź, ale żywię taką nadzieję, że decyzja będzie pozytywna. To są jedyne możliwości. Nasze spektakle były realizowane jako Teatry Telewizji i tutaj jeśli chodzi o projekcje online nie mamy takich możliwości, bo nie mamy do nich praw.

– powiedział gwiazdor.

Tomasz Karolak i inni artyści mają aktualnie bardzo poważne problemy finansowe spowodowane epidemią COVID-19 (koronawirus)
Tomasz Karolak i inni artyści mają aktualnie bardzo poważne problemy finansowe spowodowane epidemią COVID-19 (koronawirus)/ screen YouTube

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

Kolejne zgony i zakażenia w Polsce. Resort podał nowe dane

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

To może Cię również zainteresować:

„Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →