Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

Koronawirus w Polsce: Obostrzenia jakie obowiązują od 1 kwietnia wywołały reakcję popularnego dyskontu, Biedronka będzie czynna całą dobę.

Czytaj też: Chiny zataiły prawdziwy rozmiar pandemii? Ujawniono raport wywiadu USA

Takie zasady funkcjonowania sklepów mają obowiązywać od 6 kwietnia, lecz później również ulegną korzystnej dla klientów modyfikacji. To odpowiedź popularnej sieci na sytuację spowodowaną koronawirusem.

W Polsce niestety wciąż przybywa osób zakażonych COVID-19. W obecnej chwili liczba chorych wyniki ponad 2500. Wczoraj również odnotowano największy przyrost zgonów w liczbie 10. Przez miesiąc w Polsce z powodu zarażenia koronawirusem zmarło 43 osoby.

Biedronka czynna całą dobę

O nowych godzinach otwarcia Biedronka poinformowała w komunikacie prasowym. Sklepy popularnej sieci dyskontowej będą otwarte w wydłużonych porach do Wielkiego Piątku włącznie, czyli do 10 kwietnia. To również pośrednia odpowiedź sieci na obostrzenia, które 31 marca wprowadziły władzę w związku z progresem zachorowań na koronawirusa.

Już teraz w sklepie może być maksymalnie 9 osób jeżeli w sklepie są trzy kasy. Obostrzenia są również dedykowane na korzyść seniorów, którzy w godzinach 10-12 mają wyznaczone godziny zakupów, gdzie na terenie sklepu mogą przebywać tylko osoby po 60 roku życia.

„Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc”

– czytamy w komunikacie.

Zobacz również: Będą kolejne zaostrzenia! Więcej uprawnień dla policji

Uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort

– mówi cytowany w komunikacie Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny Biedronki.

Aktualna sytuacja w Polsce

W Polsce do tej pory stwierdzono 2554 przypadki zachorowań na koronawirusa oraz 43 zgony. Wczorajsza doba była najgorsza pod względem zgonów. Tylko w środę ministerstwo zdrowia poinformowało o 10 przypadkach śmiertelnych.

Koronawirus w Polsce: Obostrzenia jakie obowiązują od 1 kwietnia wywołały reakcję popularnego dyskontu, Biedronka będzie czynna całą dobę
Koronawirus w Polsce: Obostrzenia jakie obowiązują od 1 kwietnia wywołały reakcję popularnego dyskontu, Biedronka będzie czynna całą dobę/ screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

„Celowo sam się zaraziłem”. Burmistrz z Berlina zszokował całe Niemcy

Rekordowa liczba zgonów i kolejne zakażenia w Polsce

Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →