Wielkie zmiany w „Top Model”! Co dalej z programem?

Udostępnij:

Jeśli wierzyć zapowiedziom wrzuconym na Instagram oraz Facebook, odcinek przebojowego show TVN „Top Model”, który zobaczymy dzisiaj, 21 października, będzie wyjątkowy, bowiem Michał Piróg, Joanna Krupa i reszta ekipy przenoszą się do Izraela, gdzie będą kontynuować walkę o miano najlepszej modelki / najlepszego modela tej edycji programu.

„Top Model” wkroczy dziś w nową fazę, do uczestnicy pożegnają znajome krajobrazy, dźwięki i zapachy i przeniosą się w nieco bardziej egzotyczne miejsce. Entuzjazm, jakim wybuchli, gdy Michał Piróg oświadczył im, że mają się pakować i wyjeżdżają do Izraela świadczy o tym, że chyba już znudziły im się rodzime klimaty i zapragnęli odmiany, ale czy naprawdę jest się z czego cieszyć?

Czytaj też: Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Najpierw dostali jedyne 20 minut na spakowanie. Zajawki w serwisach Instagram i Facebook pokazują, że nie było to takie łatwe zadanie, jak można by sobie wyobrażać. Dodatkowo na miejscu od razu rzuceni zostali na głęboką wodę – dosłownie i w przenośni, bo fale Morza Śródziemnego i kręte uliczki Tel Awiwu wycisną z uczestników całą energię i dadzą początek nowym konfliktom.

21 października, ekipa „Top Model” przenosi się do Izraela

21 października w "Top Model" (TVN), Michał Piróg, Joanna Krupa i inni przeniosą sie do Izraela. Cały Instagram czeka na to, co będzie dalej!
fot.: Michał Piróg, screen/ Instagram

Wszystko wskazuje więc na to, że wyjazd do słonecznego Izraela nie będzie taki miły i spokojny. Entuzjazm, jaki wykazali uczestnicy na wieść o wyjeździe mógł okazać się nieco przedwczesny. Ostatecznie, formuła programu zakłada, że w każdym odcinku jury, w którym zasiada Joanna Krupa, eliminuje jakiegoś uczestnika. A to sprawia, że nawet najpiękniejsze miejsce może kazać się dla kogoś piekłem.

Czytaj też: Wiśniewski szczerze o homoseksualizmie. Chodzi o jego dzieci!

Jak uczestnicy poradzili sobie z nowymi zadaniami w nowym miejscu? Kto odpadnie jako pierwszy na wyjeździe i będzie musiał już teraz pożegnać się z Izraelem? O tym przekonamy się już dziś, 21 października, oglądając program „Top Model” na kanale TVN.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Dziś premiera MasterChef. Totalne zaskoczenie w programie!
Rolnik szuka Żony: Seweryn podjął zaskakującą decyzję!
Gwiazda „Na wspólnej” kompletnie nago w sieci! (FOTO)
Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie
Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości
loading...

, , , , ,