Rolnik szuka Żony: Seweryn podjął zaskakującą decyzję!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rolnik szuka Żony (premiera 20 października) to program typu reality show, którego emisja odbywa się na antenie TVP, a prowadzącą program jest Marta Manowska, która stara się pomóc pięciu rolnikom, którymi są Seweryn, Sławomir, Jakub, Adrian i Waldemar. Wszyscy Panowie przybyli do programu z nadzieją, że odnajdą miłość swojego życia. Nie jeden uczestnik programu kończył go z wybraną przez siebie kandydatką, lecz nie zawsze te historie kończyły się pełnym happyendem. Myślicie, że ta edycja będzie przełomowa, a aktualni kandydaci będą mieć więcej szczęścia od poprzedników?

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rolnik szuka Żony 20 października

W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć towarzyszkę/towarzysza życia. W zerowym odcinku przedstawiane są sylwetki kandydatów/kandydatek, a zainteresowane panie/panowie są proszeni o przysłanie listów do wybranego rolnika. Następnej kolejności uczestnicy wybierają osoby, które najbardziej je urzekły swoimi listami oraz przede wszystkim wyglądem. Programie uczestnicy przeprowadzają trzy selekcję i to w ostatniej wybieraj kandydatkę lub kandydata, który wywarł na nich najlepsze wrażenie.

Rolnik szuka Żony (premiera 20 października) TVP. Marta Manowska stara się pomóc rolnikom, którymi są Seweryn, Sławomir,  Jakub, Adrian i Waldemar.
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Warto podkreślić, że Rolnik szuka Żony (Premiera 20 października), to program typu reality show, którego emisja odbywa się na antenie TVP, a prowadzącą program jest Marta Manowska, która stara się pomóc pięciu rolnikom, którymi są Seweryn, Sławomir, Jakub, Adrian i Waldemar. Wszyscy Panowie przybyli do programu z nadzieją, że odnajdą miłość swojego życia. Niektórzy z nich mają za sobą związki, które z pewnych względów po prostu im się nie udały. W takiej sytuacji poszukują pomocy u Marty Manowskiej, która za każdym razem stara się pomóc zgłaszającym się kandydatom.

W tym roku bez wątpienia najbardziej ciekawy wątek programu dotyczy Seweryna, który jest młodym rolnikiem z bardzo dużym gospodarstwem, który po stracie dwojga rodziców oraz zakończeniu ponad 7-letniego związku postanowił poszukać miłość w popularnym programie TVP. Z programem przed trzecią odsłoną pożegnał się Waldemar, który od początku wykazywał swój brak zadowolenia z powodu proponowanych kandydatek. Najciekawiej zapowiada się u Seweryna, który zdaniem internautów odrzucił Marlenę na rzecz innej kandydatki.

Premiera 6 odcinka już dziś o godzinie 21.10 na antenie TVP1.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →