Wiśniewski szczerze o homoseksualizmie. Chodzi o jego dzieci!

Udostępnij:

Michał Wiśniewski (lider Ich Troje) wypowiedział się na temat zjawiska, którym jest homoseksualizm. Wiśniewski odniósł się w tym temacie do swoich dzieci. Dziennikarz pytał piosenkarza, czy byłby w stanie zaakceptować homoseksualizm u swoich dzieci? Piosenkarz udzielił odpowiedzi,,która niejedną osobę może zaskoczyć. Warto dodać, że niegdyś o bycie osobą homoseksualną był oskarżany sam lider Ich Troje. Jak dziś odnosi się do tego zagadnienia?

Michał Wiśniewski i homoseksualizm

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Michał Wiśniewski to przede wszystkim lider zespołu Ich Troje. Piosenkarz poza sceną bardzo lubił przez lata zdradzać szczegóły swojego życia prywatnego. Jak do tej pory lider zespołu Ich Troje brał ślub aż cztery razy, a wśród jego wybranek znalazły się Magda Femme, Anna Świątczak, Mandaryna oraz Dominika Tajner, z którą piosenkarz wziął rozwód pod koniec września tego roku. Aktualnie Wiśniewski ma być w związku z tajemniczą dziewczyną o imieniu Paulina, która ma 35 lat i jest z wykształcenia prawnikiem.

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Ze swoich dotychczasowych związków Michał Wiśniewski ma czwórkę dzieci. Dwie córki piosenkarzowi urodziła Anna Świątczak, natomiast syna i córkę Marta Wiśniewska znane szerszej pod pseudonimem „Mandaryna”. Michał stara się, aby jego dzieci wychowywały się w duchu konserwatywnym, lecz czy by piosenkarz potrafił zaakceptować sytuację, w której jedno z jego dzieci oznajmiłoby, że jest homoseksualne?

Michał Wiśniewski (lider Ich Troje) wypowiedział się na temat zjawiska, którym jest homoseksualizm. Wiśniewski odniósł się w tym temacie do swoich dzieci.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Czasami panuje takie wrażenie, jakby Polska była Anatewką. Dawno nią nie jest i o tym rozmawiają tak naprawdę wszyscy dookoła. Nie wiem czy to jest odkrywcze, ale jeżeli warto mówić, że jest, bo ktoś się tym zainteresuje to bardzo gorąco to Państwu polecam – powiedział.

Moje dzieci są wychowywane konserwatywnie, ale świadomie. W związku z czym o wszystkim wiedzą. Jesteśmy wolnymi ludźmi. Mam nadzieję, że nie przestajemy kochać, dlatego że ktoś jest inny, przecież nie zależy to od wyboru religii, koloru skóry czy orientacji seksualnej – wyznał.

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →