„Trochę szacunku do siebie!” Burza w sieci po zdjęciu Rozenek. Celebrytce puściły nerwy! [FOTO]

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek znów wywołała spore kontrowersje. Gwiazda TVN na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z siłowni. Jednak jej strój do treningu nie wszystkim przypadł do gustu. Internauci nie szczędzili pod adresem prezenterki ostrych komentarzy.

Ona odpowiedziała krytykom w równie dosadny sposób.

Małgorzata Rozenek może pochwalić się świetną sylwetką. Gwiazda wielokrotnie zaznaczała, że zgrabną figurę zawdzięcza diecie i regularnym ćwiczeniom. Ostatnio na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie z siłowni. „Działamy. Trening naprawdę poprawia humor” – podpisała fotografię.

Gwiazda TVN na zdjęciu pozuje w stroju treningowym ze sporym dekoltem. Nie wszystkim fanom prezenterki spodobał się ten obrazek. Niektórzy uznali, że zdjęcie jest zbyt prowokacyjne.

„Trochę szacunku do siebie, pani Małgosiu! Nie sztuka jest pokazywać cycki na Instagramie”; „Ciągle z tym bufetem na wierzchu” – czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć na krytyczne wpisy w równie dosadny sposób. „Sztuką jest je skrytykować, prawda? (…) No przecież sobie nie obetnę!” – napisała.