Viki Gabor ujawniła tajemnicę TVP! To nad tym wciąż pracują

Viki Gabor, uczestniczka i zwyciężczyni The Voice Kids ujawniła własnie tajemnicę TVP, okazuje się, że telewizja pracuje nad projektem Eurowizja 2020.

Czytaj też: Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

Po raz pierwszy w historii konkurs Eurowizji odbędzie się dwa lata z rzędu w jednym kraju. Organizatorem tegorocznego festiwalu jest TVP, władze stacji razem ze zwyciężczynią zeszłorocznej edycji konkursu piosenki Eurowizja Junior, przekazały informację podczas koncertu „Światło dla Europy”.

Z powodu szerzącej się na świecie epidemii koronawirusa COVID-19 odwołano wiele koncertów, imprez, a także festiwali. Jednym z nich był także konkurs Eurowizja 2020. Właśnie dlatego 16 maja o godzinie 21, pora planowanego rozpoczęcia odwołanego festiwalu, w całej Europie wyemitowano widowisko „Światło dla Europy”.

Viki Gabor zdradziła tajemnicę TVP, chodzi o konkurs Eurowizja 2020

To właśnie podczas tego wydarzenia Viki Gabor zdradziła całemu światu, jak będzie wyglądać logo oraz slogan konkursu Eurowizja Junior 2020. Motywem przewodnim będzie hasło „Move The World”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „poruszyć świat”.

Eurowizja Junior odbędzie się w Polsce, a dokładnie w Warszawie 29 listopada bieżącego roku.

„Czy chcecie, żeby Polska raz jeszcze była organizatorem Eurowizji Junior? W takim razie ja się biorę do roboty!”

– mówił jeszcze na początku roku prezes TVP Jacek Kurski.

Warto przypomnieć, że jest to wydarzenie bez precedensu, gdyż pierwszy raz w historii jeden kraj wygrał konkurs dwa lata z rzędu.

Zobacz również: Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

W 2018 roku zwyciężyła Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want To Be”. Rok później, podczas konkursu organizowanego w Gliwicach (Organizatorem następnej Eurowizji jest zawsze kraj zwycięzcy poprzedniej edycji), ten wyczyn powtórzyła także Viki Gabor, która zaśpiewała utwór „Superhero”.

Viki Gabor, uczestniczka The Voice Kids ujawniła własnie tajemnicę TVP, okazuje się że telewizja pracuje nad projektem Eurowizja 2020
Viki Gabor, uczestniczka The Voice Kids ujawniła własnie tajemnicę TVP, okazuje się że telewizja pracuje nad projektem Eurowizja 2020. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Bezczelne kłamstwo PO wyszło na jaw! Cała prawda o kandydaturze Trzaskowskiego

Trzaskowski zagroził TVP i upokorzył Andrzeja Dudę

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →