Wieniawa szokuje na Telekamerach. Tak gratulowała Baronowi

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i Baron: Telekamery 2020 już za nami. Gwiazda serialu „Zawsze Warto” i „Rodzinka PL”, Julia Wieniawa na portalu Instagram pogratulowała swojemu byłemu partnerowi odebrania statuetki. Dłużny w tej sytuacji nie pozostał aktorce Baron. Co zrobił były chłopak młodej piosenkarki?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  2. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier
  3. Fani w szoku! Nieznane zdjęcie Kory wyciekło do sieci. Nie uwierzysz z kim na nim jest

Dziś nie ulega wątpliwości,  że dla wielu osób związek Julki Wieniawy z Baronem mógł się wydać zaskakujący. Aktorka bardzo szybko związała się z muzykiem po rozstaniu z poprzednim chłopakiem,  którym był Antek Królikowski. Mimo wszystko ich związek długo nie wytrzymał. Dziś Baron oraz Julia są singlami, lecz po ostatniej gali Telekamer widać,  że wciąż dążą się sporym szacunkiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

Julia Wieniawa to aktualna gwiazda serialu „Rodzinka PL” oraz „Zawsze Warto”. Jeszcze w 2018 roku młoda gwiazda polskiego show biznesu była w związku z Antkiem Królikowskim.  Niestety ich związek po dwóch latach rozpadł się. Julia jednak wraz z Antkiem zadbała o to, aby mimo wszystko ich relację pozostały w jak najlepszym stanie. Z kolei już po kilku miesiącach media głośno mówiły o jej związku z Baronem. W przeciwieństwie do poprzedniego związku  – związek Julki z Baronem trwał niecałe pół roku. Mimo wszystko dziś oboje utrzymują całkowicie przyjazne relację.

Julia Wieniawa i Baron: Telekamery 2020

Dowodem na poparcie tej tezy może być ich wzajemna reakcja podczas rozdania nagród  Telekamer. W pierwszej kolejności nagrodę odegrał Baron wraz z Tomsonem za najlepszą parę jurorów w polskich programach. W tej sytuacji Julia za pośrednictwem InstaStory na portalu Instagram złożyła swojemu byłemu chłopakowi serdeczne gratulacje. Następnie nagrodę za serial „Zawsze Warto” odebrała Julia Wieniawa wraz z Katarzyną Zielińską. W tym momencie kamera telewizji Puls skierowała się na Barona, który nie krył swojego zadowolenia z powodu nagrody dla swojej byłej dziewczyny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Nie ulega wątpliwości,  że przykład tej dwójki jest idealnym dowodem na to, że przyjaźń może istnieć między byłymi zakochanymi.

Julia Wieniawa i Baron: Telekamery 2020 już za nami. Gwiazda serialu "Zawsze Warto" i "Rodzinka PL", Julia Wieniawa na portalu Instagram...
Wieniawa i Baron / screen YouTube

Źródło: Plotek/ YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

Andrzej Duda ostro nt. PolExit. Będzie wyjście Polski?

Timmermans pogrążył opozycję! PiS może świętować

Holland napisała list do Anglików ws. BrExit-u. Lepiej usiądźcie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →