Panowie, lepiej usiądźcie. Wieniawa w bikini odsłoniła niemal wszystko!

Od jakiegoś czasu cały Instagram z zapartym tchem śledzi fotorelację, jaką gwiazda serialu telewizji Polsat „Zawsze warto” i hitu TVP2 „Rodzinka pl” prowadzi ze swego pobytu na Bali. I trudno się dziwić, bowiem Julia Wieniawa co rusz wrzuca zdjęcie w bikini, a każdy, kto choć trochę interesuje się tymi sprawami wie, że jest ona jedną z najgorętszych polskich gwiazd.

Czytaj też: Górniak nie da się oglądać! Czy Król TVN uratuje jej karierę?

Wieniawa ponownie nie zawiodła miłośników zdjęć przedstawiających piękne kobiety w bikini, bowiem wrzuciła właśnie na Instagram świeżą porcję zmysłowych fotografii. Krytycy zarzucają gwieździe serialu „Rodzinka pl”, że jak na kogoś, kto pojechał na Bali uprawiać jogę, medytować i odkrywać siebie, serialowa Ada z hitu telewizji Polsat „Zawsze warto” zbyt wiele czasu poświęca na zasypywanie portalu Instagram swoimi fotkami, ale dzięki temu możemy przynajmniej poczuć trochę tropikalnego ciepła pośród listopadowej szarugi.

Julia Wieniawa w bikini rozgrzeje nawet największego zmarzlucha

Wieniawa ponownie wrzuciła na Instagram zdjęcie w bikini. Gwiazda serialu "Rodzinka pl" i "Zawsze warto" (Polsat) kusi fanów szałową opalenizną
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Julia Wieniawa w bikini potrafi podnieść temperaturę jak nikt i regularnie wrzuca na Instagram gorące zdjęcia. Większość fanów nie ma jej jednak tego za złe, bo komentarze pod tymi fotografiami są zdecydowanie pozytywne. Wyrazy zachwytu i uwielbienia wręcz wylewają się z sekcji komentarzy. Fani są nienasyceni. Wciąż chcą więcej i więcej.

Czytaj też: Lewandowska skrytykowana na Insta! Chce cenzurować fanów?!

Jeśli, jak chcą krytycy, Julia Wieniawa pojechała na Bali tylko po to, by spamować swoimi zdjęciami w bikini, to i tak jest to sytuacja, w której wygrywają obie strony. Fani dostają codzienną porcję zmysłowych zdjęć, a gwiazda może poczuć, że faktycznie jest na szczycie… Niech cieszy się chwilą, bo kręte są ścieżki kariery.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Michał Szpak ostro przesadził! Ludzie zmieszali go z błotem
Kożuchowska pokazała za dużo! Robi się naprawdę gorąco!
Szok! Mama Seweryna wystąpiła w TVP przed śmiercią!
Wojewódzki wywołał skandal! Interweniował sam prezydent!
Magda Gessler przegrała. Gwiazda TVN jest w potężnym szoku!

, , , , , ,