Wieniawa ocieka seksapilem! To zdjęcie jest tylko dla dorosłych

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i rozbierana sesja? Nie ulega wątpliwości,  że dla fanów Julii była by to niemała gratka. Dziś Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda serialu Rodzinka PL, gdzie występuje od czasów nauki w gimnazjum. Na dodatek Julia Wieniawa i jej zdjęcia na portalu Instagram dodają jej jeszcze większej popularności. Młoda aktorka dała się poznać już zarówno ze strony aktorskiej,  jak i również wokalnej. Jej debiutancki singiel pod tytułem „Nie muszę” obejrzało w ciągu roku aż 17 milionów osób. Liczby mogą robić wrażenie. Na dodatek młoda celebrytka nie zamierza zwalniać progresu swojej kariery.

Julia Wieniawa i rozbierana sesja?

Nie ulega wątpliwości,  że jest grono fanów,  którzy bardzo chętnie by zobaczyli Julię Wieniawe w bardzo odważnej sesji zdjęciowej w magazynie dla mężczyzn. Niedawno jej koleżanka z planu serialu „Rodzinka PL” zadeklarowała taką możliwość. Mowa tu o Wiktorii Gąsiewskiej,  która wraz z Julią stanowią śmietankę młodej generacji polskich aktorów. Aktualnie obie Panie wystąpią w horrorze Bartosza Kowalskiego pt. „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Już dziś wiemy, że jedna z wymienionych aktorek pokaże tam swoje kobiece walory.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa wypłynęła na serialu „Rodzinka.pl”

TO WAS DZIŚ INTERESUJE: Euforia wśród fanów „Ranczo”! Potwierdzono cudowną nowinę

Julia Wieniawa i rozbierana sesja? . Dziś Julia Wieniawa to gwiazda serialu Rodzinka PL. Na dodatek Julia Wieniawa i jej zdjęcia na portalu Instagram...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Julia Wieniawa dała się poznać szerzej publiczności za sprawą przede wszystkim serialu „Rodzinka PL”, gdzie grywa od 2012 roku. To właśnie tam mogliśmy przyszłą gwiazdkę polskiego show biznesu obejrzeć po raz pierwszy. W momencie debiutu Julka miała 14 lat i uczęszczała do gimnazjum. Scenarzyści powierzyli jej rolę serialowej dziewczyny Adama Zdrójkowskiego. Ich telewizyjny związek trwał do momentu pojawienia się na planie oficjalnej dziewczyny Adama – Wiktorii Gąsiewskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa pokazuje zdjęcia na portalu Instagram

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

Nie ulega wątpliwości,  że Julia Wieniawa i jej zdjęcia publikowane na portalu Instagram robią wrażenie. Dziś młodą gwiazdę polskiego show biznesu na Insta śledzi ponad 1.5 miliona internautów. Jest to bez wątpienia bardzo duży wynik. Julia już teraz wyprzedza króla polskiego show biznesu, którym jest Kuba Wojewódzki. Król TVN może pochwalić się 1.1 miliona obserwujących. Jest to o ponad 400 tysięcy mniej w porównaniu do młodej aktorki. Na czym w takim razie polega sukces aktorki? Według mediów chodzi tu przede wszystkim o bardzo odważne zdjęcia celebrytki. Nie ulega wątpliwości,  że mogą zwracać uwagę.

View this post on Instagram

#tb Bali, I miss youuuu ☀️

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →