Gąsiewska jednak powiększyła usta? To zdjęcie mówi wszystko

Fani mają wątpliwości, czy Wiktoria Gąsiewska jest naturalna, stwierdzili że powiększyła sobie usta, od dawna istnieją podejrzenia, że młoda aktorka stosuje botoks i ma za sobą małe operacje/zabiegi plastyczne, ostatnie zdjęcie w serwisie Instagram ma być na to rzekomym dowodem.

Czytaj też: Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

Wiktoria Gąsiewska gości na ekranach naszych telewizorów już od wielu lat. Debiutowała jeszcze jako mała dziewczynka w 2005 roku rolą w Na Dobre i na Złe.

Jednak dopiero występy w kultowej Rodzinie Zastępczej, dały jej rozpoznawalność. Gąsiewska miała okazję wystąpić tam u boku takich gwiazd jak Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, czy Maryla Rodowicz.

Już jako nastolatka pojawiła się w obsadzie kolejnego serialu komediowego, tym razem produkowanego dla TVP. Mowa tu oczywiście o Rodzince.pl, który przez lata emisji zyskał miano kultowego.

Tu też miała szanse występować u boku polskich gwiazd. W obsadzie znaleźli się także Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, czy Jacek Braciak.

Czy Wiktoria Gąsiewska powiększyła sobie usta?

Dzięki tej roli stała się ikoną młodego pokolenia, zyskując wielkie grono fanów. W serwisie Instagram obserwuje ją już prawie milion użytkowników. Wiele osób ceni ją za naturalne piękno, które widać wyraźnie na starszych zdjęciach.

Jednak ostatnio zostało ono poddane, przez użytkowników Instagrama w wątpliwość, gdyż wielu zaczęło się zastanawiać, czy aktorka nie poddała się zabiegowi powiększania ust. Taki rozwój wypadków nie spodobał się wielu z nich.

View this post on Instagram

Curly hair don’t care 🦋

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

„Wszystko fajnie, ale czy to są naprawdę naturalne usta ?”

„Tylko nie pisz, że i Ty ostrzyknełaś sobie buzie.”

„Młoda jesteś i piękna Wiktorio po cholerę ci ten botox górna warga obrzydliwie wyszła, bądź naturalna jak najdłużej”

– to tylko niektóre z komentarzy fanów wątpiących w naturalność ust aktorki.

Zobacz również: Pilne: Informacje na temat kolejnych etapów odmrażania

Jak myślicie, czy Wiktoria Gąsiewska faktycznie wstrzyknęła sobie botoks w usta? Patrząc na zdjęcie aktorki, faktycznie można odnieść wrażenie, że coś jest na rzeczy.

Czy Wiktoria Gąsiewska jest naturalna, fani twierdzą że powiększyła usta, stosuje botoks i inne operacje plastyczne, zdjęcie na Instagram ma być dowodem
Czy Wiktoria Gąsiewska jest naturalna, fani twierdzą że powiększyła usta, stosuje botoks i inne operacje plastyczne, zdjęcie na Instagram ma być dowodem. Screen/ YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Szumowski stanowczo o szczepionkach na koronawirusa. Nie wszystkim to się spodoba

Uwaga: Służby będą pukać do waszych drzwi. Zaczęli pilne poszukiwania

Pilne: Przedłużono ważny zakaz! Duże ograniczenia

, , , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →