Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę i złamała zasadę. Ludzie zdębieli

Gąsiewska i jej siostra są do siebie łudząco podobne? Kim jest Nicola Gąsiewska? Wiktoria Gąsiewska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu „Rodzinka PL”. Młoda aktorka od dwóch lat jest związana z Adamem Zdrójkowskim, którego poznała kilka lat temu na planie kultowego serialu „Rodzina Zastępcza”. Dziś w ślady siostry zamierza iść jej siostra — Nicola.

Kim jest Nicola Gąsiewska – siostra Wiktorii gwiazdy TVP i serialu „Rodzinka PL”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Nicola Gąsiewska to siostra gwiazdy serialu TVP „Rodzinka PL” – Wiktorii Gąsiewskiej. Do tej pory aktorka za wiele nie mówiła na temat swojej młodszej siostry. Okazuje się jednak, że najmłodsza z rodzeństwa Gąsiewskich obrała podobną ścieżkę kariery jak jej siostra. Ma już na swoim koncie pierwsze mini debiuty na ekranie za sprawą występów w reklamach telewizyjnych. Wiktoria może być dumna z początków kariery swojej siostry?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Aktorka złamała regułę

CZYTAJ TEŻ: Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła

Wiktoria Gąsiewska przede wszystkim udziela się w mediach razem ze swoim chłopakiem, którym jest Adam Zdrójkowski. Gwiazda TVP i serialu „Rodzinka PL” postanowiła jednak złamać tę regułę i zamieściła wspólne zdjęcie z wakacji ze swoją młodszą siostrą Nicolą. Internauci zauważyli przede wszystkim olbrzymie podobieństwo między siostrami. Czyżby Nicola miała być w przyszłości kopią siostry?

Wiktoria Gąsiewska i jej siostra. Kim jest Nicola Gąsiewska - siostra gwiazdy TVP i serialu "Rodzinka PL". Co na to Adam Zdrójkowski?
Wiktoria Gąsiewska i jej siostra. Kim jest Nicola Gąsiewska – siostra gwiazdy TVP i serialu „Rodzinka PL”. Co na to Adam Zdrójkowski?

Kim jest Nicola Gąsiewska?

Nicola Gąsiewska przyszła na świat w 2003 roku. Podobnie jak jej brat i siostra (Mateusz Gąsiewski, Wiktoria Gąsiewska) szuka swojej przyszłości w aktorstwie. Jak do tej pory stawia swoje pierwsze kroki w reklamie. Być może niedługo zobaczymy drugą z sióstr w większym wymiarze?

POLECAMY:

Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Tomasz Kot ogłosił szokujące wieści! Polaków zatkało
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →