Wiśniewski publicznie błaga byłą żonę. Przecieramy oczy ze zdumienia

Michał Wiśniewski prosi, aby jego była żona (Anna Świątczak) wróciła do zespołu Ich Troje. Decyzja piosenkarza jest przede wszystkim podyktowana ostatnimi wydarzeniami w zespole. Niedawno Michał Wiśniewski oficjalnie wydał oświadczenie, w którym poinformował o roszadach w legendarnym zespole. Dziś już wiadomo, że chodziło w tym aspekcie również o Agatę Buczkowską, która wraz z Ich Troje koncertowała od 2017 roku. W sytuacji vacatu na miejscu wokalistki Michał podjął decyzję o zwróceniu się z prośbą do swojej byłej żony. Czy Anna przyjmie jego propozycję?

Wiśniewski od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet oraz portali plotkarskich. O piosenkarzu było bardzo głośno przede wszystkim w 2018 roku, kiedy to ogłosił publicznie, że jest bankrutem. Mimo wszystko piosenkarz szybko wstał na nogi. W takiej sytuacji nie mógł pozwolić o sobie zapomnieć mediom. W marcu ubiegłego roku Polskę obiegła wiadomość o rozwodzie Michała z Dominiką Tajner i kolejnym romansie. Z kolei dziś się okazuje, że legendarny zespół Ich Troje, do którego od 25 lat należy piosenkarz – przechodzi bardzo poważne zmiany.

Michał Wiśniewski prosi, aby jego była żona, Anna Świątczak wróciła do zespołu Ich Troje

Nigdy tego typu decyzje nie należały do najłatwiejszych, ale i tym razem musiały zostać podjęte. Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania”

– napisał Michał Wiśniewski.

Czytaj też: Grabowski dostał prosto w twarz w programie na żywo. Wszystkich wryło

Dziś już wiadomo, że z zespołem pożegnała się Agata Buczkowska. Jej miejsce ma zajęć dawna gwiazda zespołu i była żona Michała Wiśniewskiego, Anna Świątczak. Bez wątpienia byłaby to bardzo interesująca sytuacja. Anna Świątczak była trzecią żoną Michała Wiśniewskiego. Para była razem w latach 2006-2011.

Michał Wiśniewski prosi, aby jego była żona (Anna Świątczak) wróciła do zespołu Ich Troje. Sytuacja jest nadzwyczajna.  Chodzi  o przyszłość zespołu.
Michał Wiśniewski publicznie prosi o powrót, co na to jego była żona?/ screen YouTube

Polecamy także:

Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie

Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →