Wiśniewski ujawnił szokująca tajemnicę: Mandaryna to moja…

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli niegdyś najbardziej popularną parą w Polsce. Oboje występowali w zespole Ich Troje, co w efekcie dłuższego kontaktu zaowocowało związkiem, który w krótkim czasie przerodził się w małżeństwo. Aktualnie Michał jest w trakcie rozwodu ze swoją czwartą żoną, którą od 2012 roku jest Dominika Tajner. Dziś jednak skupimy się przede wszystkim na drugiej żonie gwiazdy muzyki POP, a więc Marcie Wiśniewskiej.

Michał Wiśniewski i Mandaryna największymi gwiazdami po 2000 roku?

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie

Michał Wiśniewski na początku nowego milenium był jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Lider zespołu Ich Troje święcił olbrzymie triumfy zarówno w kraju, jak i również za granicą, a jego życiem interesowały się rzeszę Polaków. W szczycie sławy Michał poznał swoją przyszłą żonę Martę Wiśniewską (Mandaryna), która z początku była tancerką występującą w trakcie koncertów zespołu. Marta szybko wpadła w oko Wiśniewskiemu, który prędko zrobił z niej gwiazdę polskiej sceny muzycznej — niestety na krótko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje

Wielki ślub lidera zespołu Ich Troje

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli gwiazdami. Lider zespołu Ich Troje skrywa tajemnicę. Obecnie wokalista przechodzi rozwód. (Dominika Tajner).
Michał Wiśniewski i Mandaryna byli gwiazdami. Lider zespołu Ich Troje skrywa tajemnicę. Obecnie wokalista przechodzi rozwód. (Dominika Tajner).

Para wzięła ślub w grudniu 2003 roku. Bez wątpienia oprawa i organizacja uroczystości przeszła do historii polskiego show-biznesu i jak do tej pory ciężko wytypować inne wydarzenie, które by mogło ją przebić. Michał Wiśniewski i Mandaryna powiedzieli sobie sakramentalne „tak” na biegunie północnym. Uroczystości były transmitowane w telewizji i cieszyły się niezwykle olbrzymią popularnością.

Wyznanie Michała po latach

Niestety małżeństwo państwa Wiśniewski nie przetrwało próby czasu i zakończyło się po trzech latach od głośnego ślubu. Lider Ich Troje już po ślubie z aktualną jeszcze żona (Dominika Tajner) przyznał, że bardzo kocha Dominikę, lecz jego największą życiową miłością była właśnie Mandaryna. Aktualnie tancerka ma nowego męża, prawnika — Pawła Wójcika.

POLECAMY:

Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
Doda miała wypadek podczas koncertu! Runęła z wysokości

Polecamy również:

Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał
Ile bierze Doda? Kwoty zwalają z nóg!
Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →