Wiśniewski wypowiedział się o koronawirusie i wywołał skandal

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski wypowiedział się o koronawirusie i jak twierdzą niektórzy wywołał tym skandal, lider Ich Troje, skomentował zarobki gwiazd, które na kwarantannie są mocno ograniczone.

Czytaj też: Też słyszałeś różne brednie? Fakty mity o COVID-19

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Większość polaków jest zmuszona teraz do pozostawania w domu, wszystko z powodu szerzącej się epidemii koronawirusa w kraju. Podobny los spotkał także rodzime gwiazdy estrady, czy ekranu. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się lider Ich Troje, Michał Wiśniewski.

Piosenkarz potwierdził, że stosuje się do rządowych zaleceń i większość czasu spędza w domu z rodziną. Zespół Ich Troje, podobnie jak inni artyści odwołał swoje koncerty, więc wokalista ma więcej czasu, żeby poświęcić się swoim pasjom.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiśniewski postanowił skomentować w mediach społecznościowych obecną sytuację. Tym nagraniem wywołał niemałą burzę w internecie. Lider Ich Troje nie miał litości dla kolegów z branży, którzy narzekają na to, że zostali odcięci od możliwości zarabiania.

Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski wypowiedział się o koronawirusie

Michał Wiśniewski twierdzi, że wiele osób jest w dużo gorszej sytuacji niż artyści, na przykład ludzie pracujący w gastronomi, którzy zostali niemal całkowicie odcięci od możliwości zarabiania, a nie dostają tak wielkich gaż jak gwiazdy estrady.

„Nie panikujmy! Wszystko się odrobinę przesunie. Oczywiście nie potrwa to dwa tygodnie, tylko myślę, że ze trzy miesiące, ale za to będziemy mogli powrócić do normalnego życia. Są osoby w gorszej sytuacji. Artyści potracili pieniądze? Ja coś o tym wiem, bo sam miałem miliony, a potraciłem wszystko”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– stwierdził bez owijania w bawełnę Michał Wiśniewski.

Zobacz także: Michał Szpak ma poważne problemy. To będzie koniec kariery?

Ten komentarz nie spodobał się niektórym osobom, ale lider Wiśniewski komentuje dalej niezrażony.

„Mieszkam na wsi, więc nie mam z nikim kontaktu. Żyję tak, jak na co dzień, tylko faktycznie nie wychodzę z domu. Korzystam z mojego hobby, jakim jest latanie na symulatorze, bo nigdy nie miałem na to czasu. W dodatku piszę teksty na nową płytę. Ta sytuacja trochę jest mi na rękę, bo ostatnio byłem strasznie przepracowany”

– dodał po chwili lider Ich Troje.

Czy Michał Wiśniewski przesadził w swoim komentarzu? Nam się wydaje, że jednak miał trochę racji. Najważniejszym jest, żeby nie wpadać w panikę z powodu koronawirusa i czas ten wykorzystać jak najlepiej umiemy.

Michał Wiśniewski wypowiedział się o koronawirusie i wywołał skandal, lider Ich Troje, skomentował zarobki gwiazd na kwarantannie.
Michał Wiśniewski wypowiedział się o koronawirusie i wywołał skandal, lider Ich Troje, skomentował zarobki gwiazd na kwarantannie. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

Coraz więcej osób zakażonych – najnowsze dane

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

To może Cię również zainteresować:

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →