Wojewódzki poderwał 19-latke? Teraz się tym chwali!

Kuba Wojewódzki i jego aktualna dziewczyna, to temat numer jeden wśród fanów dziennikarza TVN. Król TVN niegdyś był związany z aktorką i gwiazdą serialu M jak Miłość, którą do dziś jest Anna Mucha. Bez wątpienia dziennikarz muzyczny lubi jak jest o nim bardzo głośno, a szczególnie za sprawą jego licznych podbojów miłosnych. Bardzo często dziennikarz wybierał sobie wybranki, które były sporo młodsze od niego, a nawet mogłyby być jego córkami. Przed laty Kuba w jedynym z wywiadów odniósł się do romansu z jedną z 19-latek. Jak wspomina tamtą relację?

Kuba Wojewódzki i jego dziewczyna

Czytaj też: Skandal u Wojewódzkiego. Gość chciał wyjść ze studia

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia wielka gwiazda polskiego show biznesu. Karierę telewizyjną rozpoczynał w programie Rockandroller w TVP1. Następnie pojawił się w programie Halo-Gramy emitowanym przez Polsat. Był trzykrotnie jurorem w programie Telewizji Polsat Idol. W edycji trzeciej jego miejsce zajęli Marcin Prokop i Maciej Maleńczuk. Był także jurorem w konkursie World Idol, pojedynku zwycięzców krajowych edycji Idola z całego świata. W latach 2002–2006 prowadził autorski talk-show Kuba Wojewódzki, który emitowany był na głównym kanale telewizji Polsat. We wrześniu 2006 zaczął pracować w telewizji TVN.

Kuba Wojewódzki i jego aktualna dziewczyna,  to temat wśród fanów dziennikarza. Król TVN był związany z aktorką  M jak Miłość,  którą do dziś jest Anna Mucha.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Czytaj też: Magda Gessler już tak nie wygląda! Co się z nią dzieje?

Kuba Wojewódzki i jego aktualna dziewczyna, to temat numer jeden wśród fanów dziennikarza TVN. Król TVN niegdyś był związany z aktorką i gwiazdą serialu M jak Miłość, którą do dziś jest Anna Mucha. Pewien czas temu dziennikarz wypowiedział się na temat romansu z 19-latką i uczuciu jakie mu przy tym towarzyszyło.

„Już wówczas zaobserwowałem u siebie pewne syndromy mężczyzny, o których swojego czasu opowiadał mi Jan Englert. Jest taki czas w życiu każdego faceta, że stosując metaforę lotniczą, nadlatuje na cel, zrzuca bomby i odlatuje spełniony. Potem jest czas, gdy dokładniej wybiera cele, a i ładunek zrzuca bardziej dokładnie. Aż wreszcie przychodzi moment, że nadlatuje na cel, krąży, przygląda się i zastanawia, czy w ogóle wceluje, a następnie odlatuje. Otóż ja chciałem tym samym powiedzieć, że jeszcze tak nie mam. Z tym krążeniem i krążeniem…”

POLECAMY:

Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania
Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!
Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!
Weronika Rosati w bardzo skąpym bikini! Widać wszystko
Edyta Górniak zrobi to na oczach wszystkich! Po raz pierwszy w historii
loading...

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →