Tadeusz Müller pokazał dziewczynę. Będziecie w szoku kim jest wybranka syna Gessler!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler, Lara Gessler oraz Tadeusz Müller to rodzina celebryci, o których w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oprócz siebie stara się również promować swoje dzieci. Lara to aktualnie początkująca influencerka, która ma już na koncie między innymi występ w reklamie napojów Pepsi. Z kolei Tadeusz podobnie jak mama pracuje w telewizji, gdzie stara się promować zdrowy tryb życia. Syn restauratorki bardzo rzadko pojawia się na czerwonym dywanie wraz ze swoją partnerką, która bardzo go wspiera w rozwoju jego kariery w mediach. Kim jest Blanka Zawada?

CZYTAJ TEŻ: Wyszła wstydliwa tajemnica Kurdej Szatan! Gdzie są jej majtki?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i Tadeusz Müller

Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler jest aktualnie na samym szczycie swojej popularności. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje ma dwójkę dzieci, które coraz śmielej starają się stawiać swoje pierwsze kroki w świecie polskiego show biznesu. Tadeusz Müller prowadzi programy o zdrowym trybie życia na kanale Food Network Polska. Z kolei Lara Gessler prowadzi własny kanał na YouTube oraz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram. Bez wątpienia z ich dwójki najmniej śmiały do występów na czerwonym dywanie jest Tadeusz, który ostatnio przełamał się i wystąpił razem ze swoją życiową partnerką.

Magda Gessler, Lara Gessler oraz Tadeusz Müller to rodzina celebryci, o których w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje.
Tadeusz Müller/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prawdziwa masakra u Wojewódzkiego! To się stanie po raz pierwszy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim jest Bianka Zawada?

Z Instagrama partnerki Tadeusza Müllera dowiadujemy się, że pracuje ona przy produkcjach telewizji Food Network, a prywatnie jest miłośniczką wina i czworonogów. Para ma w domu kilka psów, które adoptowali ze schroniska. Bianka jest zadeklarowaną feministką, która podobnie jak Tadeusz nie wyznaje instytucji małżeństwa oraz nie zamierza mieć w przyszłości dzieci. Ta ostatnia wiadomość może być ciosem dla Magdy Gessler, która niegdyś w jednym z wywiadów przyznała, że chciałaby mieć wnuki. Blanka w ostatnim wywiadzie przyznała, że stara się wspierać Tadeusza w rozwoju jego kariery w mediach.

 „Oglądam i bardzo kibicuję. Ja nie jem mięsa, więc dla mnie to jest świetna rzecz. Podoba mi się, co Tadek gotuje, tym bardziej, że ja znam jego kuchnię. I cieszę się, że teraz więcej osób może poznać. On gotuje fenomenalnie i nietuzinkowo”, mówiła Blanka Zawada w wywiadzie udzielonemu dla portalu Jastrząb Post.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Edyta Górniak śmiertelnie obrażona! TVN ma gigantyczny problem
Kurdej Szatan i Mucha pijane? Co się stało w Niemczech?
Cała prawda o diecie Gessler! Magda spali się ze wstydu
Anna Powierza zupełnie nago! To zdjęcie szokuje podwójnie. Zobacz gdzie pozuje
Awantura w My Way. Górniak powiedziała co myśli!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →