Kurdej Szatan aż za szczera! Cała prawda o jej pracy i… młodości

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda telewizji Polsat i TVP, a przede wszystkim programu Taniec z Gwiazdami oraz serialu M jak Miłość. Aktorka jest bez wątpienia kobietą,  która bardzo ciężko pracuje. Aktualnie występuje na planie dwóch popularnych serialów oraz jest faworytką do zwycięstwa w programie tanecznym – Taniec z Gwiazdami. Na dodatek celebrytka łączy pracę z macierzyństwem, co jest dla niej nie lada wyzwaniem. Aktorka w jednym z wywiadów podkreśliła,  że stara się zagospodarować jak najwięcej czasu z córką.

CZYTAJ TEŻ: Wyszła wstydliwa tajemnica Kurdej Szatan! Gdzie są jej majtki?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda telewizji Polsat i TVP, a przede wszystkim programu Taniec z Gwiazdami oraz serialu M jak Miłość. Kurdej Szatan to polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery. Kurdej Szatan jest zamężna z Rafałem Szatanem,  z którym ma córkę Hanie. W jednym z wywiadów przyznała,  że stara się zagospodarować wolny czas w taki sposób, aby spędzić z córką jak najwięcej czasu.

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda telewizji Polsat i TVP, a przede wszystkim programu Taniec z Gwiazdami oraz serialu M jak Miłość.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prawdziwa masakra u Wojewódzkiego! To się stanie po raz pierwszy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan o TVP

– Zdecydowanie jestem kobietą pracującą. Staram się zawsze pracować dobrze i szybko. Ale tak napięty grafik, zwłaszcza jak godzi się pracę z rodzicielstwem, wymaga perfekcyjnej logistyki. Gdy pędzę do domu po 12 godzinach na planie, by zobaczyć Hanię, denerwuje mnie każde 20 minut opóźnienia. Wtedy pozwalam sobie na chwilę słabości. Natomiast jestem ogromnie wdzięczna produkcji „M jak miłość” za to, że są bardzo pomocni. Na przykład gdy miałam próby do spektaklu „Chicago”  w Krakowie, zmniejszyli moje obciążenie  do trzech dni zdjęciowych. – wyznała Kurdej Szatan.

Aktorka wyznała również jak przebiegły jej nastoletnie lata.

Czułam się bardzo dorosła. Wydawało mi  się, że zdobywam świat. Nigdy nie było mnie w domu. Mama nazywała mnie włóczykijem. Po szkole biegałam na zajęcia aktorskie, językowe, wokalne. A potem na imprezy. Oczywiście teraz, z perspektywy czasu, wiem, że wcale nie byłam dojrzała. Ale niech tak będzie. Dajmy sobie przyzwolenie na to, by zmieniać zdanie. Kiedyś mówiłam, że nigdy nie zapalę papierosa. Potem zapaliłam, a świat się nie  zawalił. Twierdziłam też, że będę wyluzowaną staruszką ze spodniami z opuszczonym krokiem. A pewnie będę stateczną babcią.  Ale pewne rzeczy pozostają takie same. Moje rodzinne Opole uwielbiam do dzisiaj. Najlepsze przyjaciółki mam właśnie stamtąd. – mówiła Barbara Kurdej Szatan.

tagi: Kurdej Szatan, TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak śmiertelnie obrażona! TVN ma gigantyczny problem
Kurdej Szatan i Mucha pijane? Co się stało w Niemczech?
Cała prawda o diecie Gessler! Magda spali się ze wstydu
Anna Powierza zupełnie nago! To zdjęcie szokuje podwójnie. Zobacz gdzie pozuje
Awantura w My Way. Górniak powiedziała co myśli!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →