Siwiec przerwała milczenie po filmie Latkowskiego. Poszła na całość

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sylwester Latkowski wywołał filmem „Nic się nie stało” do tablicy wiele osób, celebryci jeden po drugim publikują oświadczenia, podobnie jak teraz Natalia Siwiec.

Zobacz też: Janda mocno uderza w PiS i publikuje skandaliczny dokument

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Celebrytka wzięła się w zasadzie znikąd. Zaczęła być znana jako miss Euro 2012. Od tamtej pory bryluje głównie w mediach społecznościowych wraz ze swoim mężem Mariuszem Raduszewskim.

Natalia siwiec oraz jej mąż również zostali pokazani w filmie Sylwestra Latkowskiego pt „Nic się nie stało”. Fakt ten oburzył na tyle mocno celebrytkę, że postanowiła natychmiast zareagować.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Została poniekąd wywołana do tablicy. Wszystko po to aby według twórcy filmu móc „powiedzieć prawdę” o tym co naprawdę działo się w „Zatoce Sztuki”.

Latkowski wywołał Siwiec do tablicy

Natalia Siwiec zabrała głos, jednakże chyba nie tego Latkowski się spodziewał

Zobacz również: Ostra reakcja Dody na film Latkowskiego! Nie przebierała w słowach

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miss Euro wraz z mężem opublikowali oświadczenie w tej sprawie, ale zapobiegawczo postanowili wyłączyć możliwość komentowania.

„W związku z emisją filmu „Nic się nie stało” i przedstawionym w filmie niezgodnym z prawem procederem mającym miejsce w klubie Zatoka Sztuki w Sopocie, stanowczo zaprzeczam, abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi zdarzeniami, a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystania naszego wizerunku. Podkreślamy, że z uwagi na naszą rozpoznawalność wykorzystano bez naszej zgody nasz wizerunek do promocji dokumentu. 

Zobacz także: Padły bardzo znane nazwiska! „Czas wytłumaczyć się z tego”

Działanie to jest sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i etyką dziennikarską. Użycie naszego wizerunku i sugerowanie nieprawdziwych i kłamliwych informacji na nasz temat ma na celu wywołanie kontrowersji i sensacji, co w konsekwencji ma na celu promocję dokumentu „Nic się nie stało'”

– napisano na Instagramie Natalii Siwiec.

Dalej celebrytka tłumaczyła, że w Zatoce Sztuki odbywało się wiele różnych imprez organizowanych przez najróżniejsze marki. Była na takie imprezy zapraszana , często na nich bywała. Ale to wszystko. W jej opinii nie ma ona absolutnie żadnych informacji na temat tego, że na terenie klubu odbywały się jakieś nielegalne praktyki.

Na końcu wyraziła „ubolewanie i  sprzeciw wobec wszelkich czynów krzywdzących dzieci i kobiety”.

Sylwester Latkowski wywołał filmem "Nic się nie stało" do tablicy wiele osób, celebryci jeden po drugim publikują oświadczenia, podobnie jak teraz Siwiec.
Sylwester Latkowski wywołał filmem „Nic się nie stało” do tablicy wiele osób, celebryci jeden po drugim publikują oświadczenia, podobnie jak teraz Siwiec. / kadr z filmu „Nic się nie stało”

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Jest reakcja PiS po filmie Latkowskiego! Teraz się zacznie

„Zamawiał sobie chłopców, wybierał najmłodszego”. Latkowski o znanym celebrycie

Owsiakowi puściły nerwy. Znowu zaatakował

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →