Fani w szoku! Gąsiewska i Zdrójkowski wyznali prawdę o związku

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para młodych aktorów tworząca związek, znana przede wszystkim z serialu TVP – Rodzinka PL. Nie ulega wątpliwości, że ich związek jest jednym z najbardziej popularnych w świecie polskiego show biznesu. Niestety związki popularnych osób mają to do siebie, że są bardzo często narażone na chwilę próby. Tak też było i w ostatnim czasie w przypadku tej dwójki młodych aktorów. Mimo młodego wieku oboje mają swoją receptę na udany związek i wychodzenie z kryzysów.
Na czym polega ich sekret?

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

Na pewno media nam nie pomagają. Często widzimy w Internecie artykuły, które są zmyślone. Nie jest przyjemnie czytać o sobie nieprawdziwe rzeczy, choć wiemy, że jako osoby publiczne mamy to wpisane w zawód. Może jednak nadejdzie taki dzień, gdy wszystkie dostępne informacje będą zgodne z prawdą? Nie tracimy nadziei (śmiech). Nie wyobrażamy sobie też dobrej relacji bez wspólnych pasji i podobnych priorytetów. Ważne jest odnalezienie w partnerze najlepszego przyjaciela. Mamy to szczęście, że wszystkie powyższe warunki spełniamy.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mówią jak tworzyć szczęśliwy związek

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para młodych aktorów tworząca związek znana przede wszystkim z serialu TVP - Rodzinka PL.
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

TO WAS DZIŚ INTERESUJE: Euforia wśród fanów „Ranczo”! Potwierdzono cudowną nowinę

Młodzi aktorzy wyznali także, że jak w każdym związku zdarzają się i u nich konflikty. Jak sobie wówczas z nimi radzą? Adam wie, że Wiktoria lubi dostawać kwiaty i chodzić na randki. Czyżby to był jego sposób na łagodzenie konfliktów z dziewczyną?

Kłótnie zdarzają się w każdym związku, naszym też. Jednak oboje należymy do osób, które szybko wyciągają rękę na zgodę. To mocna strona naszego związku – puszczanie w niepamięć głupot, o które się posprzeczaliśmy.

Kim są Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzą szczęśliwy związek, razem grali w serialu produkowanym przez TVP, Rodzinka pl. Oboje znają się już od wczesnych lat dziecięcych. Pierwszy raz spotkali się na castingach. Wówczas jeszcze nie spodziewali się, że między nimi w przyszłości powstanie coś więcej jak przyjaźń. W tym roku będą obchodzić trzecią rocznicę swojego związku.

ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

/Gąsiewska i Zdrójkowski tworzą szczęśliwy związek

, , , , ,