Kaczyński w szoku! Łukaszenko OSTRO o Polsce i PiS
zniszczony kraj, podzielony pomiędzy III Rzeszę a ZSRR, 6 milionów zabitych Polaków, podkreślił ambasador Francji w Polsce Frederic Billet.

Prezydent Białorusi  – Aleksander Łukaszenka zwrócił w jednym z ostatnich wywiadów uwagę polskim władzom. Powodem reakcji wodza naszych wschodnich sąsiadów ma być postępowanie polskich władz, które mają wykazywać starania w sprowadzaniu do naszego kraju specjalistów ze wschodu. 

Czytaj też: Jarosław Bieniuk może usłyszeć dodatkowe zarzuty! Gwiazdor ma olbrzymi problem!

– Często się mówi, że Białoruś powinna się wzorować na Polsce. Jeżeli państwo tak dobrze się rozwija, to dlaczego są zainteresowani specjalistami z Białorusi, z „dyktatury”? Jeżeli dobrze się rozwijacie, proszę bardzo, nakarmcie własnych lekarzy i niech leczą waszych ludzi” – słowa białoruskiego prezydenta zacytował, za agencją informacyjna Biełta, portal gazety „Rzeczpospolita”

Zobacz również: Gessler i jej dzieci w szczerym wywiadzie. Nie oglądają TVN?

Kwestia sprowadzania do Polski specjalistów ze wschodu jest tematem mocno kontrowersyjnym. Aktualnie w polskich szpitalach prywatnych często można spotykać piosenkarki z Ukrainy, które posiadają mieszaną opinię.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: kresy.pl

Polecamy:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wieniawa pokazała pewną część ciała… Fani byli totalnie zniesmaczeni!
Joanna Krupa źle wychowuje dziecko?! Ludzie mieszają ją z błotem!
Czy gwiazdor TVN oszalał?! Internauci pukają się w głowę
Wielki konflikt w The Voice! To już prawdziwa wojna!
Finał „Mam talent”. Czy TVN ustawia wyniki?!