Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

Cała Polska miała ostatni okazję, by zobaczyć, jak płacze Adam Zdrójkowski, bowiem aktor nie dał rady powstrzymać łez, gdy nagrywał film, z okazji zakończenia produkcji serialu „Rodzinka.pl”, który potem umieścił na swoim profilu Instagram. Zdrójkowski spędził na planie serialu „Rodzinka.pl” sporą część życia i poznał tam swoją dziewczynę (Wiktoria Gąsiewska), z którą stworzył głośny związek.

Niedawno TVP ogłosiła, że po 10 latach kończy produkcję kultowego serialu „Rodzinka.pl”. Pierwsze kroki stawiali w nim tacy aktorzy, jak Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, czy Julia Wieniawa. To na planie serialu „Rodzinka.pl” poznali się Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, po czym stworzyli słynny związek. Nic wiec dziwnego, że Adam Zdrójkowski nie krył, że płacze, gdy wrzucał na swój Instagram filmik, w którym żegnał ten etap swego życia.

Serial „Rodzinka.pl” jest kochany przez wielu widzów, ale jego widownia spadła ostatnio poniżej 1 miliona. To sprawiło, że TVP postanowiła zakończyć jego produkcję. Wiadomość ta spadła jak grom z jasnego nieba na fanów i obsadę, bowiem nikt nie spodziewał się takiego ruchu.

Adam Zdrójkowski płacze żegnając „Rodzinkę.pl”

Adam Zdrójkowski płacze żegnając serial "Rodzinka.pl" na portalu Instagram, bo zawdzięcza mu wiele, w tym fakt, że on i Wiktoria Gąsiewska stworzyli związek
fot.: Adam Zdrójkowski, screen/ Instagram

Przez Internet przelała się fala żalu i wspominek, bo wielu osobom serial ten towarzyszył od dzieciństwa. Jedną z takich osób jest Adam Zdrójkowski, który nie ukrywał, że płacze, gdy wrzucał na Instagram filmik, na którym żegnał się z serialem.

Czytaj też: Niesamowite! Zobacz co zrobiła żona Stocha. Skoczka zamurowało

Trudno się dziwić, że Adam Zdrójkowski płacze po „Rodzince.pl”. Przecież praca na planie towarzyszyła mu przez pół życia i z pewnością miała wielki wpływ na to, kim teraz jest.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Polacy ją pokochali, a teraz umiera na raka. Tragiczne wieści

Wałęsa pijany czy niespełna rozumu? Dziennikarz był w szoku po jego słowach

Szefowa sztabu wyborczego prezydenta pogryzła mężczyznę

Wałęsa oszalał- powiedział to o Polakach dla Russia Today

Łzy w finale The Voice Kids. Uczestnik nie wytrzymał

Wieniawa nie wytrzymała. Emocjonalny wpis aktorki

, , , ,