Widzowie wściekli! Anna Mucha chce zapaść się pod ziemię

Udostępnij:

Anna Mucha ma problem po premierze Dance Dance Dance w TVP, dotknął ją hejt. Gwiazda serialu M jak Miłość oraz władze TVP Bardzo głęboko zaskoczyli fanów popularnego programu tanecznego niecały miesiąc temu. To wówczas wyłoniono nowego jurora programu, którym okazała się być Anna Mucha. Aktorka w tego typu programach bez wątpienia ma doświadczenie. Przed laty na antenie TVN dokonywała ocen w show You Can Dance. Wcześniej zajęła między innymi pierwsze miejsce w programie Taniec z Gwiazdami. Mimo wszystko, czy tego typu doświadczenie daje aktorce prawo do dokonywania tak surowych ocen? Spore wątpliwości w tej sprawie mieli widzowie.

Anna Mucha to przede wszystkim aktorka, która jest znana z serialu M jak Miłość. Niedawno mogliśmy ją podziwiać również w wielkim powrocie filmu Kogel Mogel 3. Dziś o aktorce ponownie jest głośno. Jest to spowodowane jej udziałem jako jurora w programie tanecznym – Dance Dance Dance w TVP.

Anna Mucha ma problem po premierze Dance Dance Dance w TVP, dotknął ją olbrzymi hejt

Aktualnie jesteśmy już po pierwszym, premierowym odcinku programu i możemy dokonać krótkiego podsumowania powrotu na jurorski fotel Anny Muchy. Trzeba Na wstępie przyznać, że fani udział aktorki, a przede wszystkim jej oceny, odebrali bardzo surowo. Według widzów Anna Mucha praktycznie do każdego występu podchodziła bardzo surowo, a także negatywnie. Mucha miała być w swoich werdyktach bardziej surowa niż chociażby Ida Nowakowska, która w kwestiach tańca jest największym ekspertem w tej edycji programu.

Czytaj też: Tak wyglądał tuż przed śmiercią: wyciekło zdjęcie Królikowskiego z domu opieki

Z każdą minutą coraz mniej lubię Panią Anię Muchę.

,,Strasznie traktuje tutaj uczestników. Nie podoba mi się to!

,,Uważałam ja za fajną babkę, ale tutaj ja chyba poniosło. A może po prostu pokazała swoją prawdziwą twarz…

,,Anna masakra! Żadna specjalistka, a ocenia gorzej niż Ida! Mam wrażenie, że Ida broni ich przed oceną Ani. Zdecydowanie zbyt surowo

– czytamy w komentarzach widzów.

A czy waszym zdaniem Anna Mucha przesadziła w pierwszym odcinku Dance Dance Dance? Może za bardzo wzięła do serca obietnice o byciu surowym jurorem?

Anna Mucha ma problem po premierze Dance Dance Dance w TVP,  dotknął ją hejt. Gwiazda serialu M jak Miłość oraz władze TVP Bardzo głęboko zaskoczyli fanów.
Mucha/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Owsiak pogrążony- jest decyzja sądu w sprawie WOŚP

Włochy tracą kontrolę nad epidemią? Proszą o pomoc

Bijatyka na wiecu Dudy! W ruch poszły pięści

Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał

loading...

, , , ,