Kraśko złamał zasady podczas pandemii. Teraz się tłumaczy

Koronawirus w Polsce wymusił wprowadzenie wielu obostrzeń, Piotr Kraśko natomiast złamał zasady i zaostrzenia panujące podczas pandemii, teraz prezenter TVN przeprasza.

Czytaj też: Stan zdrowia córki Kowalskiej się pogarsza – nowe informacje

Piotr Kraśko, dziennikarz i jeden z prowadzących poranny program śniadaniowy nadawany na żywo Dzień Dobry TVN, złamał zasady panujące podczas pandemii koronawirusa COVID-19.

Dziennikarz po zakończaniu nagrywania kolejnego odcinka Dzień Dobry TVN, wyszedł jak codziennie z budynku stacji telewizyjnej i postanowił udać się do piekarni po chleb. Niestety jak sam twierdzi nie spojrzał na zegarek i nie zauważył, że nie ma jeszcze godziny 12.

Według wprowadzonych niedawno ograniczeń, między godziną 10, a 12 zakupy w sklepach mogą robić tylko seniorzy. Dziennikarz wchodząc wtedy do piekarni złamał ten przepis. Prowadzący DDTVN szybko jednak się zreflektował i przeprosił za pomyłkę.

Piotr Kraśko złamał zasady panujące podczas pandemii

„Po wyjściu z 'Dzień dobry TVN' faktycznie nie spojrzałem na zegarek i z przyzwyczajenia udałem się do piekarni. Byłem przekonany, że już jest po 12:00. Później się zorientowałem, że jednak brakowało kilku minut. Był to pierwszy dzień zakazu, zagapiłem się i przepraszam. Na szczęście w piekarni nikogo oprócz mnie nie było”

– wyznał skruszony dziennikarz.

Zobacz również: Potężny wzrost liczby zgonów i zakażeń w Polsce

Faktycznie każdemu mogła się zdarzyć taka pomyłka, dobrze, że Piotr Kraśko szybko przeprosił i zrozumiał swój błąd. Dlatego my także namawiamy do pozostania w domach i przestrzegania ograniczeń wprowadzonych w kraju na czas walki z epidemią koronawirusa COVID-19, zmniejszy to ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się choroby.

Koronawirus w Polsce wymusił wprowadzenie obostrzeń, Piotr Kraśko złamał zasady i zaostrzenia panujące podczas pandemii, teraz prezenter TVN przeprasza
Koronawirus w Polsce wymusił wprowadzenie obostrzeń, Piotr Kraśko złamał zasady i zaostrzenia panujące podczas pandemii, teraz prezenter TVN przeprasza. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

GUS bije na alarm! Mamy coraz większą liczbę zgonów

NASA: Asteroida wielkości „Mount Everest” leci w kierunku Ziemi

Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

To może Cię również zainteresować:

Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →