Widzowie „Mam talent” mają dość! Jurorzy przesadzili

Dzisiejszy (9 listopada) odcinek show TVN „Mam talent” zapowiada się arcyciekawie, bowiem będziemy świadkami walki o finał. Jury w składzie Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska będzie miało ciężkie zadanie, bo poziom tej edycji jest wyrównany i obfituje ona w wyjątkowych i utalentowanych artystów.

Talent show stacji TVN „Mam talent” odniosło sukces i już na dobre zagościło na ekranach – i w sercach – fanów. Przyczyn tego sukcesu jest kilka. Jedną z nich jest bez wątpienia charyzmatyczne jury, w składzie Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska, które ma decydujące znaczenie dla tego, jak wygląda całość programu.

Czytaj też: Borys Szyc znów to zrobił! To zdjęcie mówi wszystko

Inną mocną stroną show jest jego różnorodność, choć fani komentujący na portalach Facebook i Instagram narzekają, że o ile we wczesnych odcinkach konkurs faktycznie jest różnorodny, to im dłużej on trwa, tym mniej zostaje w programie osób o talentach innych niż wokalny lub akrobatyczny.

9 listopada półfinały „Mam talent”

9 listopada półfinał w "Mam talent" (TVN). Kto spodoba się jury w składzie Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska?
fot.: Małgorzata Foremniak, screen/ Instagram

I to jest chyba główny zarzut, jaki można mieć do show telewizji TVN, bo choć z założenia promować ma on rozmaite talenty, to jednak nie wszystkie one są wystarczająco „telewizyjne” i ostatecznie w finale znajduje się zawsze podobny zestaw pieśniarzy i akrobatów.

Czytaj też: Edyta Górniak zdradza swój sekret. Fani w szoku

Czy tak będzie i tym razem? A może show „Mam talent”, którego nowy odcinek zobaczymy już dziś, 9 listopada, zaskoczy swoich fanów i widzów czymś nowym? O tym będziemy mieli okazję przekonać się już wieczorem.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Justyna Żyła zalicza wpadkę. Fani szydzą z jej stroju
Atak na rodzinę gwiazdy „TzG”! Fanom puszczają nerwy
Edyta Górniak wyznała prawdę! To on jest jej facetem życia
Skandal w TVP! Uczestniczka bierze lesbijski ślub
Szokująca decyzja TVP. Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan!

, , , ,