Mucha i Nowakowska mają konflikt? Kammel wyjawił tajemnicę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha i Ida Nowakowska  – jurorki „Dance Dance Dance” w TVP mają ze sobą konflikt? Na ten temat w jednym z wywiadów wypowiedział się prezenter TVP  – Tomasz Kammel.

Czytaj też: Zmiany w zasadach przemieszczania się – rząd potwierdza

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Każdy fan programu zauważył, że Anna Mucha z pewnością ma mało cech, którymi w pierwszej edycji na stanowisku jurora wykazywała się Ewa Chodakowska.

Aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” zapowiadała już przed pierwszym odcinkiem,  że ma zamiar być bardzo wymagającym jurorem. Niestety taka wersja Muchy nie wszystkim przypadła do gustu. Czy w tym gronie znajduje się również Ida Nowakowska?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Druga edycja programu „Dance Dance Dance” jest z pewnością inna niż pierwsza, sprzed roku. W programie zaszło wiele zmian,  które były również podyktowane siłą wyższą. Niestety aktualnie telewizja publiczna emituje wyłącznie okrojone odcinki show. Powodem takiej sytuacji jest niestety panująca w Polsce oraz na całym świecie pandemia koronawirusa.

Anna Mucha i Ida Nowakowska  – jurorki „Dance Dance Dance” w TVP mają ze sobą konflikt?

Mimo wszystko producenci wciąż nie wykluczają,  że być może uda się im przeprowadzić finał drugiej edycji programu. Czy dojdzie on do skutku? Pozostaje mieć w tym aspekcie nadzieję,  że nie odbije się to negatywnie na nikogo zdrowiu.

Kolejna różnica między pierwszą, a drugą edycją programu to obsada foteli jurorów. W tym roku Ewa Chodakowska została zastąpiona przez gwiazdę TVP i aktorkę znaną z serialu „M jak Miłość” – Annę Muchę. Niestety ta wymiana nie wszystkim przypadła do gustu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie brakuje opinii,  że Anna jest po prostu zbyt surowa w swoich ocenach, a także do tego niewystarczająco kompetentna. W tym temacie pojawiły się już nawet plotki, że podobne zdanie na temat swojej koleżanki z pracy posiada Ida Nowakowska. Czy obie Panie mają ze sobą konflikt?

Zobacz również: Od dziś obowiązek noszenia maseczek! Nie wszyscy muszą nosić

Na ten temat w rozmowie z Party, wypowiedział się Tomasz Kammel  – wieloletni prezenter TVP i prowadzący „Dance Dance Dance”. Jego zdaniem między Anną, a Idą konfliktu nie ma, a bynajmniej on nic takiego nie zauważył. Zwrócił przy tym uwagę,  że zupełnie, co innego można widzieć w przekazie telewizyjnym, a co innego na żywo.

Anna Mucha i Ida Nowakowska  - jurorki "Dance Dance Dance" w TVP mają ze sobą konflikt? Na ten temat wypowiedział się prezenter TVP  - Tomasz Kammel.
Anna Mucha i Ida Nowakowska – jurorki „Dance Dance Dance” w TVP mają ze sobą konflikt? Na ten temat wypowiedział się prezenter TVP – Tomasz Kammel./ screen YouTube

Źródło: Party

Polecamy także:

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →