Sensacja w Rolnik szuka Żony. Widzowie w szoku!

Udostępnij:

Jakub, Ewa i Anna dostarczyli widzom sporo emocji w ostatnim odcinku reality show TVP Rolnik szuka Żony. Bez wątpienia ten odcinek przyniósł wielkie zaskoczenie dla widzów, którzy w tej sytuacji w większości obstawiali zwycięstwo Ewy. Rzeczywistość okazała się być jednak zupełnie inna niż się tego mogliśmy spodziewać. Jakub wybrał Annę. Dziś na temat pary zostały opublikowane najnowsze informacje spoza planu programu. Czy po kilku miesiącach od zakończenia nagrań Anna i Jakub wciąż są razem?

Rolnik szuka żony, to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Program jest od samego początku prowadzony przez Martę Manowską, a z kolei jego format jest oparty The Farmer Wants a Wife. W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy. Do dziś losy kandydatów reality show cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony widzów telewizji publicznej. Tegoroczna odsłona już teraz przeniosła sporo wrażeń wiernym widzom.

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Jakub, Ewa i Anna dostarczyli widzom sporo emocji w ostatnim odcinku TVP Rolnik szuka Żony. Jakub zaprosił na randkę Ewę oraz Annę i po wszystkim postanowił ogłosić swój przyspieszony werdykt. Ostatecznie okazało się, że z programem musiała się pożegnać Ewa, której Jakub oznajmił, iż chciałby spędzić teraz zdecydowanie więcej czasu z Anną. Dziś internauci na profilu „Rolnik szuka Żony” na Instagramie informują, że para była widziana razem w Poznaniu na randce.

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Jakub, Ewa i Anna dostarczyli widzom sporo emocji w ostatnim odcinku reality show TVP Rolnik szuka Żony. Co dziś wyszło na jaw?
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Kim jest Anna?

Anna – Dumna mama z Wielkopolski i nieustraszona pracownica budżetówki. Te dwa zajęcia pozostawiają jej niewiele czasu dla siebie. Te nieliczne chwile spędza ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze. Choć przeżyła już kilka sercowych rozczarowań, wciąż wierzy, że w jej życiu pojawi się czuły, odpowiedzialny mężczyzna, dobrze traktujący rodzinę i przyjaciół. Ktoś, kto zapewni pełen miłości dom dla niej i dla syna, a od czasu do czasu zabierze ją na randkę – niespodziankę – czytamy o Ani na Instagramie. 

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →