Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sylwia Gliwa wydała oświadczenie w którym informuje że została bez pracy, rozwiązano z nią umowę na serial TVN ” Na Wspólnej” czy to koniec?

Gliwa wydała oświadczenie w którym informuje że została bez pracy, rozwiązano z nią umowę na serial TVN ” Na Wspólnej”  czy to koniec?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sylwia Gliwa to aktorka znana z licznych ról w filmach oraz serialach, lecz bez wątpienia największą popularność przyniosła jej praca na planie serialu „Na Wspólnej”, gdzie wcieliła się w postać Moniki Cieślik. Niestety z jej najnowszego oświadczenia okazuje się,  że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej na ekranie. Całej sytuacji winny jest koronawirus. To właśnie z powodu pandemii COVID-19 dotychczasowy pracodawca aktorki zdecydował się na podjęcie bardzo radykalnych kroków.

Sylwia Gliwa bez pracy

Dzisiejsza sytuacja jest bardzo napięta. Milony Polaków obawia się masowych zwolnień w zakładach pracy, co spowoduje dodatkowe problemy, których już teraz nikomu nie brakuje. Dzisiejszy kryzys z pewnością jest inny niż wszystkie pozostałe. Niestety wykonywanie pracy poza miejscem zamieszkania stało się ryzykowne, a nawet w pewnych sytuacjach niemożliwe. Przekonali się o tym również autorzy,  którzy stracili z powodu epidemii koronawirusa  swoje dotychczasowe środki utrzymania.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda TVN na bruku

O swojej sytuacji wynikającej z pandemii postanowiła opowiedzieć w oświadczeniu Sylwia Gliwa, aktorka znana z serialu „Na Wspólnej” w TVN. Niestety odtwórczyni roli Moniki Cieślik otrzymała wypowiedzenie umowy.

  „Postawiono nas pod ścianą. Firma Fremantle, która produkuje ‘Na Wspólnej’, rozwiązała z nami umowy o dzieło z dnia na dzień. Była nawet informacja, że jak nie podpiszemy rozwiązania umowy, nie dostaniemy wynagrodzenia za marzec. To wypowiedzenie jest spowodowane pandemią. Firma, by przetrwać, musi się desperacko ratować” – przyznała aktorka.

Czytaj też: Stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej: są wieści ze szpitala!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo wszystko produkcja miała zaznaczyć,  że po opanowaniu zagrożenia w kraju ma nadzieję na dalszą kontynuację współpracy z aktorami z planu serialu.

W wypowiedzeniu jest napisane, że firma ma nadzieję na powrót do współpracy, gdy sytuacja w kraju się uspokoi, ale jak to będzie i na jakich warunkach, nie wiem” – podkreśliła Gliwa. Pracę stracili nie tylko aktorzy, ale większość osób związanych z produkcją. Chociaż kryzys z pewnością odbije się portfelach gwiazd telewizji, to są oni w lepszej sytuacji od większości rodaków.

Źródło: Instagram

Sylwia Gliwa wydała oświadczenie w którym informuje że została bez pracy, rozwiązano z nia umowę na serial TVN " Na Wspólnej"  czy to koniec?
Sylwia Gliwa wydała oświadczenie w którym informuje że została bez pracy, rozwiązano z nia umowę na serial TVN ” Na Wspólnej” czy to koniec?

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →