Edyta Pazura kompletnie nago! To zdjęcie Was powali!
fot.: Edyta Pazura, Cezary Pazura, screen/ YouTube

Cezary Pazura to ma szczęście! Ma szczęście, bowiem nie dość, że odniósł wielki sukces i na stałe zapisał swoje imię na kartach historii polskiej kultury, to jeszcze może pochwalić się sukcesem w życiu osobistym. Aktor, który zagrał ostatnio w filmie „Psy 3” oraz „Futro z misia” nie kryje, że jest mężczyzną spełnionym, bo ma młodą, piękną żonę, którą kocha z wzajemnością. Daje ku temu liczne dowody, a ostatnim z nich jest post, jaki zamieścił na portalu Instagram. Nie dość, że pisze tam o swojej żonie w pięknych słowach, to jeszcze Edyta Pazura jest na nim nago!

Czytaj też: Joanna Jędrzejczyk przeżyła dramat! Jej narzeczony…

Historia o tym, jak Cezary Pazura poznał swoją obecną żonę nadaje się na scenariusz komedii romantycznej, bowiem para spotkała się w pociągu, którym przez przypadek razem podróżowali. Gwiazda filmu „Psy 3” zaczęła rozmowę, ale dziewczyna – choć wiedziała z kim ma do czynienia – nie wykazała chęci do pogłębienia znajomości. Na szczęście dla siebie, Cezary Pazura nie ustępował i teraz może chwalić się na portalu Instagram zdjęciami na którym Edyta Pazura jest nago.

Edyta Pazura pozuje nago mężowi do zdjęcia!

Cezary Pazura ("Psy 3", "Futro z misia") zaskoczył wszystkich, bo dodał na Insta zdjęcie, na którym jego żona, Edyta Pazura, jest nago!
fot.: Edyta Pazura, screen/ Instagram

Związek rozwija się harmonijnie i szczęśliwie, o czym co jakiś czas informują obie strony, dając dowód, że udane pożycie jest możliwe w świecie celebrytów. Nie ma przy tym mowy o jakichś ustawkach, jak w przypadku innych sławnych par, bowiem u Pazurów wszystko jest naturalne i szczere. Nawet gdy Edyta Pazura pojawia się naga na Insta, możemy mieć pewność, że nie jest to lans i „szczucie cycem” ale rzeczywista potrzeba chwili.

Czytaj też: Tajner ogłosiła szczęśliwą nowinę! Co na to Wiśniewski?!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Widać, że gwiazdor filmu „Futro z misia” jest szczęśliwy, bo jego żona jest przeurocza. Jest także prześliczna, o czym możemy się przekonać patrząc, jak Edyta Pazura wygląda nago.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Lech Wałęsa zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakująca propozycja
Uwaga! Poważne zmiany w 500+. Odczują je tysiące Polaków
Iran grozi Trumpowi: „Zapamiętaj liczbę 290”
Świat patrzy z przerażeniem. Trzęsienie ziemi nieopodal elektrowni jądrowej w Iranie
Tragedia w Berlinie! Podpalili Polaka. Walczy o życie