3 wady charakterystyczne dla osób inteligentnych! Sprawdź czy je posiadasz?

Amerykańscy naukowcy są niezrównani. Tym razem wzięli na wokandę inteligencję człowieka. Sprawdzili i…tak są trzy cechy, które charakteryzują osoby inteligentne. Sprawdź czy je masz?

Naukowcy z Uniwersytetu w Minessocie sprawdzili dokładnie i jak to mówią “wyszło szydło z worka” – wora z mózgiem.

Uczeni ustalili, że istnieje duża korelacja pomiędzy inteligencją a wadami jakie występują u człowieka. Osoba, która je posiada jest ponad przeciętnie inteligentna.

Oto 3 wady charakteryzujące osoby inteligentne. Sprawdźcie sami:

1. Bałaganiarstwo. Jak się okazuje ludzie o wyższym stopniu inteligencji wolą funkcjonować w chaosie. Nie przeszkadza im on w skoncentrowaniu się na problemie, a wręcz pobudza ich do kreatywnego myślenia. Nie należy tu jednak mylić bałaganiarstwa z akceptowaniem brudu.

2. Zamiłowanie do nocnej aktywności. W nocy aktywność ich mózgu zwiększa się, są zdolni do bycia bardziej twórczymi niż za dnia. Nocnymi Markami byli między innymi: Charles Darwin, Winston Churchill i Elvis Presley.

3. Skłonność do przeklinania, czy może raczej większy zasób przekleństw. Naukowcy poprosili badane osoby o zapisanie wszystkich niecenzuralnych słów jakie przyjdą im do głowy. Osoby z najlepszymi wynikami okazały się mieć też najwyższy poziom IQ oraz większe zdolności oratorskie i dobierania języka do rodzaju wypowiedzi.

No i cóż. Jak u państwa z inteligencją?

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.