Tak Anna Mucha zaczynała swoją karierę! Wszyscy o tym zapomnieli

Anna Mucha jako aktorka słynie przede wszystkim z roli w serialu TVP, którym jest „M jak Miłość”. Okazuje się jednak, że popularna w ostatnim czasie za sprawą komedii i seriali aktorka, zaczynała u jednego z arcymistrzów reżyserii. Co ma wspólnego Anna Mucha i Steven Spielberg? Okazuje się, że dosyć sporo, a światowej sławy reżyser widział w polce spory potencjał. Co w takim razie poszło nie tak?

Anna Mucha jako aktorka

CZYTAJ TEŻ: To zniszczyło Dodzie karierę! Miała być kimś innym

Anna Mucha jest znana przede wszystkim dzięki grze w serialu „M jak Miłość”. Według Kuby Wojewódzkiego angaż w kultowym tasiemcu załatwił jej właśnie on dzięki swoim szerokim znajomością. Fragment historii na ten temat zamieścił w swojej najnowszej książce, gdzie Anna Mucha wielokrotnie była przywoływana przez autora. Niestety z publikacji byłego partnera aktorka raczej zadowolona być nie może. Z treści można wywnioskować, iż gdyby nie król TVN, to Mucha sama by posady w produkcji TVP nie dostała. Jak było naprawdę? Tego raczej szybko się nie dowiemy. Pewne jest jedynie to, że Anna Mucha karierę rozpoczęła z najwyżej półki. Mucha zapowiadała się na światową aktorkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy skandal w „TzG”! Widzowie skoczyli sobie do gardeł

Anna Mucha i Steven Spielberg — co mają ze sobą wspólnego?

Anna Mucha jako aktorka słynie przede wszystkim z roli w serialu TVP, którym jest „M jak Miłość". Co ma wspólnego Anna Mucha i Steven Spielberg?
Anna Mucha jako aktorka słynie przede wszystkim z roli w serialu TVP, którym jest „M jak Miłość”. Co ma wspólnego Anna Mucha i Steven Spielberg?

Anna Mucha aktualnie jest znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” oraz kilku przeciętnych filmów, które po obejrzeniu raczej nie wywołują nadzwyczajnej euforii u widza. Warto jednak nadmienić, iż na początku nic na to nie wskazywało. Aktorka na dużym ekranie zadebiutowała w filmie „Lista Schindlera” w reżyserii Stevena Spielberga. Reżyser światowej sławy widział w młodej aktorce potencjał, który aktualnie gdzieś po prostu zniknął.

Aktualnie Anna Mucha występuje w licznych programach telewizyjnych w TVP. Poza tym aktorkę niedawno mogliśmy ujrzeć w reaktywacji kultowego filmu z przełomu lat 80 i 90 – „Kogel Mogel”. W tym miejscu warto również dodać, iż Pani Ania cieszy się sporą popularnością wśród polskich internautów, a jej profil na portalu Instagram obserwuje ponad 700 tysięcy osób.

POLECAMY:

Wojna w „Big Brother”! To koniec. Tragedia wisi w powietrzu
Awantura w „The Voice of Poland”! Ostre słowa
Sensacja w „Twoja twarz brzmi znajomo”! Internet w szoku!
Nie uwierzysz co zrobiła Rozenek! Sieć oszalała
Panowie lepiej usiądźcie. Marta Manowska w bikini!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →