Aktywista „Babcia Kasia” do policjantki: „Ty stara k*rwo!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Strajk Kobiet: „Babcia Kasia” znana opozycyjna aktywistka w bardzo wulgarnych słowach zwróciła się do policjantki na służbie: „Jesteście zasranym gównem”. Sędziowie powinni zapoznać się z tym materiałem, wtedy wszelkie procesy wydają się być zbyteczne. Przypominamy nagranie, na którym doskonale widać jak zachowuje się ta „miła starsza pani”

Czytaj też: Teleturniej „Jeden z dziesięciu” znika z TVP? Smutne wieści

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oglądając to nagranie nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że ludziom zaczynają powoli puszczać nerwy. Słynna „Babcia Kasia” pokazała się z jak najgorszej strony. Pojawiły się głosy, że miała być to celowa prowokacja pokazująca brutalność służb mundurowych. Jednak nawet brutalne i bardzo obraźliwe słowa jakie „babcia Kasia” wypowiedziała do policjantki nie wyprowadziły zaatakowanej kobiety z równowagi.

„Babcia Kasia” do policjantki na służbie: „Jesteście zasranym gównem, Ty stara k*rwo!”

Jesteście po prostu zasranym gównem. Niczym poza tym. Gorzej! Stara ku..o” — krzyczała agresywnie Babcia Kasia do policjantki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prowokowana funkcjonariuszka policji nie dała się jednak sprowokować i postanowiła krótko odpowiedzieć na ten atak.

Za to, co pani powiedziała w stosunku do mnie, powinnam panią zatrzymać, ale nie mam ochoty. Niech pani idzie. Nie chce mi się z panią dyskutować”— odpowiedziała wyraźnie zażenowana sytuacją.

Czytaj także: Igor Tuleya kontrowersyjnie po decyzji ID

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Babcia Kasia jednak nie odpuszczała. Usiłowała przeprowadzić drugą prowokację i „udowodnić” że policjantka ja popchnęła. To również się nie powiodło. Wtedy zaczęła ponownie słownie atakować, ubliżając funkcjonariuszom policji.

Słowny lincz na funkcjonariuszach

Po jaką ku..ę w ogóle jesteście?” — wrzeszczała starsza kobieta w stronę policjantów.

Do tego słownego linczu przyłączył się mężczyzna. On również nie by wybredny w dobieraniu epitetów w stosunku do policjantów.

I czego się kobieto śmiejesz? Za to, że liżesz dupę Kaczyńskiemu? Gratulacje. Roz…..lasz ten kraj! Ty i twoi koledzy. Ale stracisz swoje stanowisko, jak ta władza przeminie, następna cię udupi” — mówił z wściekłością.

Całe zdarzenie zostało nagrane i wrzucone w sieć gdzie jest licznie udostępniane.

Strajk Kobiet: „Babcia Kasia”, opozycyjna aktywistka w wulgarnych słowach zwróciła się do policjantki na służbie: „Jesteście zasranym gównem”

Źródło: Twitter

Polecamy również:

Atakowali Obajtka, a zapomnieli o Kropiwnickim? Ujawniono niewygodne fakty

Putin grozi, jest realne zagrożenie ataku ze strony Rosji

Nie żyje Mirosław Handke, słynny były minister edukacji

“Kazał mi robić chore rzeczy”. Hitler miał na jej punkcie obsesję! To ją zabiło

Fatalna pomyłka w „Milionerach”. Dwie odpowiedzi były prawidłowe

Agnieszka Chylińska przerwała milczenie i rozliczyła się z „O.N.A” publicznie. Mocne

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →