Jest decyzja ws Kurdej Szatan! Ludzi zamurowało, są wściekli

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak podaje Super Express Barbara Kurdej Szatan jednak pożegna się ze swoją rolą w serialu TVP, „M jak miłość”. Jest to dalszy ciąg pozbywania się aktorki z ramówki Telewizji Polskiej, po jej zwolnieniu z prowadzenia programów rozrywkowych, między innymi „The Voice of Poland”. Sytuację chce wykorzystać telewizja Polsat, dlatego Pani Basia wraz z mężem wystąpi w ich show „Taniec z gwiazdami”.

Jednak plotki jakie krążyły w mediach od jakiegoś czasu okazują się prawdziwe i włodarze TVP, chcą całkowicie zerwać współpracę z Barbarą Kurdej Szatan, pożegna się ona także z rolą w „M jak miłość”. Ma to nastąpić jednak stopniowo, żeby nie narazić się na protesty ze strony fanów serialu, którzy uwielbiają aktorkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Z Kurdej Szatan bardzo źle. Ludzie mocno zaniepokojeni

Niecały miesiąc temu media obiegła zaskakująca informacja o zwolnieniu Kurdej Szatan z prowadzenia wszystkich programów rozrywkowych na antenach TVP. Chodzi tu między innymi o „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Teraz najprawdopodobniej zostanie odsunięta, także od swej roli w serialu 'M jak miłość”. Jak podają media nie bez powodu do obsady powrócił Paweł Deląg, który najprawdopodobniej ma uwieść postać graną przez Kurdej Szatan i para ma wyemigrować do Szwecji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kurdej Szatan jednak żegna się z M jak miłość!

Kurdej Szatan jednak żegna się z M jak miłość (TVP) tak jak wcześniej z The Voice of Poland. Sytuacje wykorzystuje Polsat, zatrudnia ja w Taniec z gwiazdami
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Producenci nie chcą od razu pozbywać się aktorki z obsady ze względu na fanów oraz to, że scenariusz na następny sezon został już napisany i jest on obecnie w produkcji. Barbara Kurdej Szatan nie musi się jednak obawiać o brak zajęć. Stacja telewizyjna Polsat postarała się o angaż dla niej niemal momentalnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było

Kurdej Szatan M jak miłość. Pani Basia wraz z mężem wystąpią w kolejnej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Poza tym aktorka będzie występować w kolejnym sezonie „W rytmie serca” oraz była jedną z gwiazd festiwalu w Opolu, który organizował Polsat. Pewnie kwestią czasu są jej kolejne angaże w produkcjach telewizji ze słońcem w logo. Telewizja idzie jej tak na rękę, że nawet ma obiecane, że podczas jej występów w „Tańcu z gwiazdami” nie będzie reklam żadnej konkurencyjnej telefonii komórkowej, tylko te w których występuje Kurdej Szatan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Se.pl

POLECAMY:

Unia pogrąża polski projekt! Kolejne polskie koncerny idą pod nóż
Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę
„Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Kurdej Szatan M jak miłość

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →