Bieniuk zszokowała wyglądem! Uwagę przykuł jeden szczegół

Hejt z jakim spotkała się w internecie, a w szczególności na portalu Instagram Oliwia Bieniuk jest przytłaczający. Córka znanej pary Anna Przybylska oraz Jarosław Bieniuk, publikuje ostatnio coraz więcej swoich zdjęć w sieci, córka Przybylskiej chce być celebrytką, część ludzi nie widzi jej w tej roli.

Przez lata para Anna Przybylska oraz Jarosław Bieniuk określana była mianem polskich Beckhamów, związek aktorki i piłkarza zaowocował trójką dzieci. Wszystko przerwała tragiczna śmierć aktorki, zmarła z powodu przegranej walki ze złośliwym nowotworem trzustki w 2014 roku.

CZYTAJ TEŻ: Odważna sesja Gąsiewskiej. Tam mało na sobie jeszcze nie miała

Po kilku latach najstarsza córka Oliwia Bieniuk również pragnie pójść w ślady matki i pragnie sławy. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje już prawie 100 tysięcy użytkowników.

Hejt dotknął Oliwię Bieniuk na Insta! młoda dziewczyna chce być sławna, ludzie mieszają ją z błotem!

Oliwia Bieniuk (matka Anna Przybylska, ojciec Jarosław Bieniuk) poznała co to hejt na Instagram. Córka Przybylskiej musi teraz sobie z tym poradzić.
Fot.: Oliwia Bieniuk, screen/ Instagram

Wielu dziennikarzy i specjalistów uważa, że córka Przybylskiej jest łudząco podobna do matki i wróżą jej przyszłość celebrytki, jednak jest część ludzi, którzy uważają inaczej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Pod licznymi zdjęciami nastolatki zaczęły się pojawiać prowokacyjne i zdecydowanie krzywdzące komentarze uderzające dodatkowo w zmarłą tragicznie matkę młodej dziewczyny.

Oto jaki hejt padł na Oliwię Bieniuk

„A kiedy sesja do Playboya? Mama sobie nie żałowała”

„Niestety urody zabrakło. Krzyżówka cech mamy i taty nieudana. Przyciężkie, grube rysy. Krótka szyja”

„Wary jak po oparzeniu 10 stopnia, a dzióbek babci bez komentarza o boże że ludzie robią z ciebie takie pośmiewisko aż wstyd”

„wary jak brzegi od wanny”

„dziewczynka niby ładna ale ma takie grube rysy twarzy. I ten pozowany, durny wyraz ust na większości zdjęć… jakby była niedorozwinięta. Dziecko to wcale nie jest sexi!”

„Wyjątkowo paskudna dziewczyna! I te obrzydliwe usta …”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda celowo to zrobiła. Fani w szoku! „Widać Ci…”
Tak naprawdę wygląda Liszowska. Musicie to zobaczyć
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Anna Mucha w odważnej kreacji! Fani pod wrażeniem
Wieniawie odbiło? Zobacz, co na siebie włożyła

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →