Tak naprawdę wygląda Liszowska. Musicie to zobaczyć

Joanna Liszowska nieraz potrafiła zaskoczyć zdjęciami, które publikuje na swoim profilu na portalu Instagram, tym razem postanowiła pokazać się nam bez makijażu. Gwiazda stacji telewizyjnej Polsat i serialu „Przyjaciółki” mogła być zaskoczona ilością pozytywnych komentarzy, które fani zamieścili pod fotografią. Ci pozostają jej wierni mimo ostatniej wpadki podczas „Disco pod gwiazdami” w Białymstoku i średnim przyjęciu jej pierwszego singla „Into U”.

Liszowska kolejny raz zaskakuje na Instagramie, tym razem postanowiła pokazać swoim fanom jak wygląda bez makijażu. Dla porównania natomiast obok pokazała zdjęcie w pełnym makijażu. Gwiazda stacji telewizyjnej Polsat, a także serialu „Przyjaciółki” ostatnio przechodzi istną metamorfozę. niedawno zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego, bujnej fryzury, teraz pokazała jak wygląda bez stosowanego zazwyczaj ostrego makijażu.

Liszowska bez makijażu na Insta!

Liszowska pozuje bez makijażu na Instagram. Gwiazda Polsat i serialu "Przyjaciółki" wydała niedawno singiel "Into U", który nie zyskał przychylności fanów.
Fot.: Joanna Liszowska, screen/ Instagram

Fani ku zaskoczeniu chyba nawet samej aktorki ciepło zareagowali na jej naturalny wygląd i uważają w większości, że w takim wydaniu wygląda jeszcze piękniej.

” Ładniejsza bez makijażu „

” Piękna nawet bez makijażu „

” No make-up is the best make-up „

CZYTAJ TEŻ: Anna Mucha w odważnej kreacji! Fani pod wrażeniem

Trzeba się też zastanowić, czy nie jest to przypadkiem zaranie marketingowe? Mające na celu ocieplenie jej wizerunku po kilku wpadkach wizerunkowych. Początkująca piosenkarka wydała niedawno swój debiutancki singiel „Into U” i nie spotkał się on z tak dobrym przyjęciem jak sądzono. Dochodzi do tego także krytyka Liszowskiej po występie w „Disco pod gwiazdami” w Białymstoku. Gdzie niezbyt udanie zaśpiewała „Aleją Gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawie odbiło? Zobacz, co na siebie włożyła

Tak czy inaczej trzeba jasno zaznaczyć, że naturalny wygląd jaki zaprezentowała Joanna Liszowska bez makijażu na twarzy robi piorunująco dobre wrażenie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Oto kim są córki Żaka. Pełne zaskoczenie
Woźniak Starak podjęła decyzję. TVN w tarapatach
Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Oto ile zarabia Wiśniewski. Ma kłopoty
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Nie miała litości
Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie! Ujawniła całą prawdę

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →