Cezary Żak podjął decyzję! Fani „Ranczo” wstrzymali oddech

Udostępnij:

Cezary Żak to jeden z głównych aktorów grających w kultowym serialu Ranczo w produkcji TVP. Do dziś nie wiadomo jednak, czy odtwórca roli proboszcza i wójta będzie brał udział w nagraniach do drugiej ekranizacji kinowej kultowego serialu pt. „Ranczo Zemsta Wiedźm”. Jedno jest pewne, że Cezary Żak jak na aktora ma bardzo bogatą przeszłość i teraźniejszość polityczną. Okazuje się bowiem, że jeszcze tak niedawno start ze swoich list aktorowi proponowało Prawo i Sprawiedliwość.

Żak i Prawo i Sprawiedliwość? Aktor serialu Ranczo mógł startować z listy PiS?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział

Cezary Żak to aktor, który przede wszystkim zasłynął z gry w takich serialach jak „Miodowe lata” czy „Ranczo”. Poza tym aktora mogliśmy jeszcze zobaczyć w serialu „Tajemnica twierdzy szyfrów”, gdzie wcielił się w postać Harry’ego Sauera. Ostatnio aktor zaangażował się mocno w sprawy polityczne. Przed kilkoma tygodniami mogliśmy ujrzeć aktora w spotach wyborczych Koalicji Europejskiej. Jest to bez wątpienia spora zmiana w poglądach artysty, który jeszcze tak niedawno miał propozycję startu z list ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość. Wówczas to Cezary Żak odmówił, ponieważ nie chciał się bezpośrednio angażować w kwestię polityczne w naszym kraju. Jak widać coś się jednak w tej sprawie trochę zmieniło.

Serial Ranczo TVP: Cezary Żak był bliski wejścia do polityki. Aktor mógł wystartować z listy partii Prawo i Sprawiedliwość. Ranczo Zemsta Wiedźm
Serial Ranczo TVP: Cezary Żak był bliski wejścia do polityki. Aktor mógł wystartować z listy partii Prawo i Sprawiedliwość. Ranczo Zemsta Wiedźm

CZYTAJ TAKŻE: Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką

Żak — najwyższy poziom aktorstwa w Polsce

Cezary Żak to aktor, którego mogliśmy poznać za sprawą przede wszystkim takich seriali jak Miodowe lata czy serial Ranczo. Bez wątpienia za sprawą tych dwóch produkcji aktorowi udało się wybić na sam szczyt popularności w Polsce. W przypadku produkcji TVP aktor bez wątpienia udowodnił swój kunszt aktorski odgrywając dwie główne rolę w jedynym serialu. Nie mniejsza zasługa stoi po stronie Miodowych lat, które otworzyły szeroko artyście drzwi do krajowej sławy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Szok! Doda wyznała prawdę o swojej orientacji
Kurdej Szatan pokazała swoją córkę. Co za zdjęcie
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!
Wiśniewski jest bankrutem! To co teraz zrobił wkurzyło jego byłą
Węgiel u Wojewódzkiego niemile widziana. Widzowie mówią wprost

, , , ,