Co za przekręt! Ściema Lidla i Biedronki wyszła na jaw. Oszukali miliony Polaków [FOTO]

Udostępnij:

Paweł Kukiz – lider ugrupowania Kukiz’15 udał się niedawno z wizytą do popularnych w naszym kraju sieci sklepów Lidl oraz Biedronka, w których to od lat zakupy robi miliony Polaków. Okazuje się, że owe sieci oszukują naszych rodaków.

Były muzyk postanowił zweryfikować pochodzenie produktów, które na etykietach deklarują się jako “Polskie”. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Zdjęcia zrobione w warszawskim Lidlu (EDIT: pierwsze zrobione w Biedronce a w Lidlu drugie). Stoisko z warzywami z wielkim napisem „TYLKO Z POLSKICH PÓL!” Wygląda na to, że Polska ma pola w Hiszpanii (sałata lodowa i czosnek), w Chinach i Peru (imbir) oraz sady w Belgii (gruszki)”

-napisał w poniedziałek lider ugrupowania Kukiz’15

A tak poważnie – to jest ewidentne wprowadzanie konsumentów w błąd. Dziś interwencja w tej sprawie naszego posła i przewodniczącego sejmowej komisji rolnictwa Jarosław Sachajko. Nie dajmy się wyprowadzać w pole międzynarodowym korporacjom!

zaapelował Paweł Kukiz.

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *