Magda Gessler i gesslerchallenge robią furorę na instagramie

Magda Gessler i jej gesslerchallenge robią furorę w sieci. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje podbiła Internet swoim występem na portalu instagram, gdzie razem z córką postanowiła zatańczyć przed kamerą. Występ zrobił bez wątpienia olbrzymie wrażenie na fanach gwiazdy.

Magda Gessler i gesslerchallenge

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Niedawno restauratorka zyskała olbrzymią sławę dzięki przede wszystkim swojemu występowi na portalu instagram. Razem z córką postanowiła zatańczyć przed kamerą co w efekcie zapoczątkowało olbrzymią falę podobnych tańców. Dziś możemy zaobserwować w sieci rozwój nowej rozrywki internautów pt. gesslerchallenge. Fani z całego świata łączą się z popularną restauratorką naśladując jej taniec.

Magda Gessler i gesslerchallenge robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje podbija sieć swoim tańcem.
Magda Gessler i gesslerchallenge robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje podbija sieć swoim tańcem.

Gwiazda TVN szaleje na portalu instagram

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znany polski muzyk pedofilem? Zeznania ofiar mrożą krew w żyłach

Magda Gessler bez wątpienia jest zachwycona skalą popularności swojego występu. Gwiazdę TVN naśladuje teraz rzesza fanów nie tylko z Polski, lecz i z całego świata. Bez wątpienia jest to kolejny czynnik, który mocno wpłynie na popularność znanej restauratorki.

Restauratorka podbija świat

Magda Gessler jest bez wątpienia w ostatnim czasie na topie. Popularnośc w kraju przyniósł jej program TVN – Kuchenne Rewolucje. Od niedawna restauratorka prowadzi także program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler” na kanale Food Network. Nowe show gwiazdy od jesieni ma być transmitowane we Włoszech. To bezapelacyjnie wpłynie bardzo mocno na sławę Pani Magdy, dla której polskie podwórko show biznesu stało się już zdobyte.

POLECAMY:

Gwiazda serialu „Zniewolona” w Tańcu z gwiazdami!
Gessler szykuję coś spektakularnego! Fani zachwyceni
Nowy kłopot Kurdej Szatan z show „Taniec z Gwiazdami”. Konflikt się zaognia
Jakubiak ujawnia kłamstwo po marszu LGBT! Z tego się nie wytłumaczą (foto)
Mocne wyznanie pobitego księdza! Przekaż dalej

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →