Gessler powiedziała co myśli o Polakach. Przesadziła?

Udostępnij:

Magda Gessler wypowiedziała się o Polakach. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram. Gwiazda polskiej gastronomii udzieliła niedawno wywiadu, w którym odniosła się do podejścia naszych rodaków w kwestiach dotyczących spraw stricte biznesowych. Trzeba przyznać, że słowa restauratorki są bardzo gorzkie.

Gessler gwiazda TVN

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na co dzień jest bardzo aktywna na portalu Instagram, gdzie praktycznie codziennie zamieszcza zdjęcia i nagrania związane bezpośrednio z jej życiem i pracą. Zdarza się również, że Pani Magda udzieli wywiadu dla mediów. Nie jest to zbyt częste zjawisko, lecz zawsze opinię gwiazdy przykuwają olbrzymią uwagę fanów.

CZYTAJ TEŻ: Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani

Magda Gessler o Polakach

Tak było i w tym przypadku. Jak powszechnie wiadomo, Magda Gessler prowadzi od ładnych paru lat program Kuchenne Rewolucje. Gastronomiczne show cieszy się od samego początku olbrzymią popularnością wśród widzów komercyjnej stacji TVN. Przez lata praktyki Pani Magda zyskała spore doświadczenie i zna doskonale sytuację mniejszych polskich restauratorów, na których temat postanowiła udzielić wywiadu.

Magda Gessler wypowiedziała się o Polakach. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje w mocnych słowach skrytykowała polskich restauratorów.
Magda Gessler wypowiedziała się o Polakach. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje w mocnych słowach skrytykowała polskich restauratorów.

CZYTAJ TEŻ: Aktor porno w „Love Island”! Nie ma żadnych hamulców

Magda Gessler w udzielonym wywiadzie stwierdziła wprost, że Polacy są po prostu biedni. Na dodatek według restauratorki nasi rodacy nie za bardzo wiedzą, jak się zabrać za własny biznes w kwestii prowadzenia restauracji.

-W Polsce wielu osobom wydaje się, że prowadzenie restauracji to nie jest żadna sztuka. Lokal, linia kredytowa i jedziemy – bez żadnej wiedzy i przygotowania – podsumowuje restauratorka w „Pani”.

Magda Gessler zapytana o to, czego dowiedziała się o swoich rodakach po 300 odcinkach „Kuchennych Rewolucji”, odpowiada: „Polacy są biedni”.

POLECAMY:

Kurdej Szatan i ciąża? Gwiazda wyznała prawdę
„Kuchenne Rewolucje” i wielka premiera z policją! Było ostro
Kompromitacja Grzegorza Schetyny. Lider opozycji nie znał…własnego programu! (wideo)
Doda pokazała pośladki! Komentarze ją zaskoczyły
Anna Mucha w odważnej i gorącej sesji. Zdjęcia powalają!

, ,