Ogromna tragedia. Nie żyje dwukrotny mistrz świata

Dwukrotny mistrz świata w snowboardzie, Alex Pullin nie żyje, sportowiec poniósł śmierć podczas podwodnego polowania na ryby. Australijczyk miał jedynie 32 lata.

Z Australii dotarła do nas smutna informacja, dwukrotny mistrz świata w snowboardzie Alex Pullin nie żyje. Sportowiec zginął podczas podwodnego łowienia ryb, został wyciągnięty na plażę Gold Coast w Queensland przez świadków zdarzenia. Próbowano udzielić mu pierwszej pomocy, lecz wszystkie wysiłki, żeby przywrócić mu funkcje życiowe spełzły na niczym. Alex miał jedynie 32 lata.

Czytaj też: Rober Kubica wraca do F1! Pojedzie bolidem Alfa-Romeo

Mistrz świata w snowboardzie Alex Pullin nie żyje, śmierć poniósł w wieku 32 lat

Pullin tego samego dnia udostępniał jeszcze zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych, na których relacjonował swoje wyczyny podczas polowania na raby, nurkowania, a także surfingu. Przedstawiciele australijskiego stowarzyszenia zrzeszającego wszystkich sportowców uprawiających sporty zimowe Snow Australia, są w szoku i nie mogą uwierzyć w tragedię, która miała miejsce.

Zobacz również: Szumowski wprost podał termin powrotu do maseczek

„Alex był ukochanym członkiem społeczności Snow Australia i będziemy za nim bardzo tęsknić. Składamy kondolencje rodzinie Aleksa, jego kolegom z zespołu oraz członkom sztabu szkoleniowego” – można wyczytać w oficjalnym oświadczeniu, które zostało opublikowane w serwisie społecznościowym Twitter.

Alex Pullin zdobył dwukrotnie mistrzostwo świata w snowcorssie, miało to miejsce w 2011 i 2013 roku. Był też trzykrotnym reprezentantem Australii na Olimpiadach, w latach 2010, 2014, a także 2018. Wielu sportowców i celebrytów australijskich wyraziło swój żal z powodu straty kolegi.

„Świat będzie tęsknił za tak utalentowanym człowiekiem i podwójnym mistrzem świata bez ego i bez samolubstwa, który był najlepszym kumplem każdego z nas” – napisał znany łyżwiarz Steven Bradbury.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Tusk atakuje i nabija się z Kaczyńskiego. Tym razem przesadził

Trzaskowski zdemaskowany i ośmieszony na oczach milionów Polaków! Tego pytania się nie spodziewał

Tylko wyjątkowo inteligentni potrafią wskazać błąd na obrazku! Widzisz go?

, , , , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →