Jarosław Kaczyński został znieważony! Atak opozycji na PiS

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KATASTROFA SMOLEŃSKA. Wybory do Parlamentu Europejskiego coraz bliżej. Między z tego powodu dochodzi coraz częściej do sytuacji, które w normalnych warunkach raczej by nie mogły mieć miejsca. Tak było niestety i tym razem, gdzie ofiarami stali się sympatycy PiS.

Miesięcznica Smoleńska. Obchody sympatyków PiS zakłócone?

Dziś jak każdego dziesiątego dnia tygodnia była obchodzona Miesięcznica Smoleńska. Sympatycy Prawa i Sprawiedliwości w całej Polsce, a przede wszystkim w Warszawie spotykają się co miesiąc, aby uczcić pamięć ofiar tragicznego lotu z 10 kwietnia 2010 roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szok! Afera w “Big Brother”! To się zdarzyło po raz pierwszy w historii

Niestety nie wszystkim to się podoba. W szczególności można tu wyróżnić działaczy Komitetu Obrony Demokracji oraz Obywateli RP, którzy kolejny raz postanowili okazać swój skandaliczny stosunek do pamięci o tragicznie zmarłych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim jest Arkadiusz Szczurek? Katastrofa Smoleńska

Tym razem głównym bohaterem wydarzeń był Arkadiusz Szczurek. Mężczyzna jest dobrze znany udzielającym się w przestrzeni publicznej sympatykom PiS. Dlaczego? A no po prostu Pan Szczurek bardzo lubi być w centrum wydarzeń, gdzie pojawiają się środowiska sprzeczne z jego poglądami. Tak było i dziś.

Internet obiegło bardzo szokujące zdjęcie z mężczyzną, który wszedł na sam szczyt Pomnika Tragedii Smoleńskiej, a następnie rozwinął baner z napisem: „Ein Volk, ein Reich, ein Kaczyński — nie!”. Według serwisu niezależna.pl ów mężczyzna to wcześniej wspomniany Arkadiusz Szczurek.

Walka opozycji z PiS. Kim jest Arkadiusz Szczurek?

Arkadiusz Szczurek według informacji podanych przez media jest członkiem Komitetu Obrony Demokracji. Mężczyzna dał się również poznać publiczności kanału „Pyta.pl”, gdzie inwigilował i śledził oraz przeszkadzał w tworzeniu reportażu Mikołajowi Januszowi.

CZYTAJ TAKŻE: TVN przegrywa w sądzie! Teraz będą zmuszeni do przeprosin

Z innego źródła dowiadujemy się, iż mężczyzna był również niedawno zaproszony na wykład z szefem Rady Europejskiej — Donaldem Tuskiem. Mężczyzna swoimi ostatnimi wyskokami łudząco może przypominać, postać Andrzeja Hadacza, który również atakował bezpośrednio środowiska związane z PiS.

Brak reakcji władz opozycji

Niestety jak do tej pory żaden polityk obozu Koalicji Europejskiej nie zdecydował się na zdecydowane potępienie czynu Arkadiusza Szczurka. Można śmiało powiedzieć, iż mamy w tym przypadku do czynienia z czystą hipokryzją. W styczniu przy okazji śmierci prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza wiele postaci PO wzywało do zaprzestania sporów i agresji. Dziś widzimy ile były warte tego typu prośby, a czasem nawet deklaracje.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Rewolucyjne zmiany w Biedronce! Czegoś takiego jeszcze nie było. Wszystkie sklepy do przebudowy
Robert Biedroń pogrążony! Członek partii ujawnił szokującą prawdę. “Płakałem w nocy”
Mateusz Morawiecki zaatakowany! “To nie są jego dzieci”
Julia Wieniawa się wygadała! Co na to Baron?
Pokazali zdjęcie Waldusia z “Kiepskich”. To niemożliwe, że tak wygląda! [FOTO]

Katastrofa Smoleńska

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →