Porażające wieści o Staraku! Chcieli to ukryć?

Media obiegła ostatnio informacja, że Piotr Woźniak-Starak został przeniesiony do mogiły w Warszawie, są jednak podejrzenia, że grób w stolicy jest pusty, w takim razie gdzie jest pochowany sławny producent?

W związku ze zbliżającą się rocznicą śmierci znanego milionera i producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka pisaliśmy ostatnio o toczącym się postępowaniu sądowym przeciwko jego rodzinie. Chodzi o jego nielegalny pochówek na terenie posiadłości w mazurskiej Fuledzie. Według polskiego prawa trumnę z ciałem zmarłego można składać jedynie w wyznaczonych do tego miejscach. Czyli na cmentarzach parafialnych, bądź komunalnych. Pogrzeb Woźniaka-Staraka na Mazurach był pogwałceniem tych przepisów. Dlatego osobie, która odpowiadała za organizację pochówku na terenie willi w Fuledzie postawiono zarzuty.

Czytaj też: Uwaga! Rosjanie wykreślają Warszawę. Co to oznacza?

Piotr Woźniak-Starak został przeniesiony do Warszawy, jego grób jest jednak najprawdopodobniej pusty

Jak się okazuje rodzina szybko zorganizowała mogiłę na warszawskich Powązkach. Grób Piotra w stolicy jest bardzo piękny i na jego widok aż łezka kręci się w oku. Jednak jak twierdzi Super Express może być on pusty. To może sugerować wypowiedź rzecznika prasowego sądu, który stwierdził, że nie zgłoszono żadnej ekshumacji ciała w związku z przenosinami ciała Piotra Woźniaka-Staraka z Mazur do Warszawy.

Zobacz również: Kolejne, duże ognisko koronawirusa! Fatalne wieści

„Nie pojawiły się informacje o tym, by szczątki miały zostać przeniesione z Mazur do innego grobu” – powiedział rzecznik Olgierd Dąbrowski-Żegalski po rozprawie Mirosława S.

Gdzie pochowany jest Piotr Woźniak-Starak?

Słowa rzecznika potwierdza także wypowiedź wojewódzkiego inspektora sanitarnego w Olsztynie Janusza Dzisko. Który w rozmowie z Polską Agencją Prasową zaznaczył, że:

„Służby sanitarne nie wydawały decyzji o ekshumacji ciała z prywatnej posesji w Fuledzie”

Tak więc gdzie jest w tym momencie pochowany Piotr Woźniak-Starak i czy jego grób na Powązkach jest faktycznie pusty?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wnuczka Millera znowu dała o sobie znać. Teraz się zacznie

Wprowadzają nowe obostrzenia! Ujawniono szczegóły

Pilna konferencja Szumowskiego! Zapadła ważna dla wszystkich decyzja

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →