Kinga Rusin ostro zareagowała na sytuację w Polsce. Jej wpis bije rekordy popularności

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kinga Rusin na Instagram wrzuciła swoje zdjęcie, na którym pozuje z konstytucją, skomentowała obecną sytuację w Polsce. Takiej odpowiedzi od internautów chyba jednak się nie spodziewała.

Czytaj tez: Michał Koterski wyznał co pomogło mu w nałogu. Ludzie zdębieli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakiś czas temu była prezenterka telewizji TVN wyjechała wraz ze swoim partnerem na Malediwy, aby stamtąd właśnie kierować swoją firmą. Poza raczeniem swoich obserwujących zdjęciami z przepięknymi widokami, raz na jakiś czas Kinga Rusin komentuje to co dzieje się w Polsce.

Tak stało się i tym razem. Kinga Rusin na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie, na którym trzyma konstytucję i skomentowała obecna sytuacje w Polsce. Nie wszystkim internautom się to jednak spodobało. Obok komentarzy wsparcia, znalazły się również takie, które mocno musiały podciąć jej skrzydła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kinga Rusin ostro skomentowała sytuację w Polsce

„PIS przesunie do finansowanego przez Unię „programu odbudowy” projekty do tej pory ujęte w budżecie. Uwolnione w ten sposób środki Skarbu Państwa, wyda na swoje cele np. na TVP czy dla innych „Rydzyków”, dzięki którym zagwarantuje sobie propagandę i zwycięstwo w kolejnych wyborach. W międzyczasie polski Trybunał NIEkonstytucyjny uzna, że prawo europejskie nie ma prymatu nad polskim i z europejskiej kontroli praworządności będą nici (odpowiedzialna za to głosowanie w pseudo TK Pawłowicz sprytnie przesunęła jego termin na połowę maja, licząc na to, że do tego czasu PiS z poparciem lewicy przegłosuje KPO) – napisano pod zdjęciem.

Zobacz także: To były jej ostatnie chwile. Za moment rozegra się koszmar

Zaraz po tym akapicie nastąpił apel do członków opozycji, aby nie dawali wiary w to co PiS mówi i robi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Pamiętajcie, kto co naprawdę robił w przeszłości i nie dajcie się zwieść sprytnym, zakłamanym, pisowskim aktorom, którzy trąbiąc o odbudowie chcą zapewnić sobie władzę i dostęp do koryta na następne długie lata” – dodała.

Internauci nie pozostali dłużni. Wielu z nich wytknęło Kindze Rusin, że porzuciła swój kraj na temat którego teraz tak często się wypowiada i to wcale nie w superlatywach. I jak tak spojrzeć na jej profil, to jest to prawda, bowiem jeżeli Kinga Rusin już komentuje sytuację w naszym kraju to zazwyczaj wypowiada się o Polsce i Polakach bardzo negatywnie.

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Dantejskie sceny w domu u Wałęsów. Tak źle jeszcze nie było

To on skazał Tomasza Komendę jako pierwszy. Kim jest sędzia Mariusz Wiązek?

Przerażająca wizja Jackowskiego: „Najgorsze dopiero przed nami”

Chciała obudzić 11-letniego synka do szkoły. Znalazła go martwego w łóżku

Co się stało z grobem Kory? Odwiedzający cmentarz musieli to uwiecznić

„Piotr Fronczewski nie żyje”: Obrzydliwy fake news krąży w sieci. Nie daj się nabrać!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →