Jachira tym razem przesadziła! Przekroczyła granicę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Popularna jeszcze bardziej kandydatka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira wydała oświadczenie, w którym twierdzi, że sprofanowała hasło „Bóg Honor Ojczyzna”, bo… chciała zwrócić uwagę na problemy ekologiczne. Oto treść oświadczenia kandydatki PO-KO:

„SKANDAL! Ośmieliłam się podważyć hasło „Bóg Honor Ojczyzna”, na rzecz hasła, które realnie wpływa na ekologie i nasz byt na Ziemi i nasz byt na Ziemi. SKANDAL! Dziewczynki zrobiły transparent, bo mają świadomość jak ważne jest ograniczanie jedzenia mięsa. Moje oświadczenie:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

SKANDAL!

Proszę, udostępniajcie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dieta Muchy jej szkodzi, gwiazda ostrzega innych!

Słowa SKANDAL i JACHIRA są ostatnio nieustannie ze sobą łączone:
skandal, że jako aktorka odważyłam się mieć sesję zdjęciową w lesie, skandal, że ośmielam się mówić głośno to, co hejterzy do mnie wypisują,
że dla zobrazowania pedofilii w kościele użyłam dziecięcej garderoby,
skandal, że w swoich filmikach żartuję, używam ironii i skrótów myślowych
– i wreszcie skandal, że ośmieliłam się podważyć nacjonalistyczne hasło „Bóg Honor Ojczyzna” niemające nic wspólnego z dzisiejszym patriotyzmem, na rzecz hasła, które realnie wpływa na ekologie i nasz byt na Ziemi. Straszny skandal, że dziewczynki podeszły pod pomnik, same zrobiły transparent, bo mają świadomość jak ważne jest ograniczanie jedzenie mięsa. A ja, skandalistka, odważyłam zrobić sobie z nimi zdjęcie, bo sama jestem wegetarianką i uważam, że te dziewczyny mają rację i odwagę, by o tym głośno mówić.

Jachira i jej tłumaczenia odnośnie hasła „Bóg Honor Ojczyzna”

Popularna kandydatka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira wydała oświadczenie, w którym tłumaczy dlaczego sprofanowała hasło „Bóg Honor Ojczyzna”
Popularna kandydatka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira wydała oświadczenie, w którym tłumaczy dlaczego sprofanowała hasło „Bóg Honor Ojczyzna”

CZYTAJ TEŻ: Tajner puściły nerwy! Ostro o Wiśniewskim i jego dziecku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aż przypomina mi się Gombrowicz. Może trzeba odbrązawiać to bogoojczyźniane zadęcie, które już nieraz doprowadziło do narodowych tragedii?
Takie oto skandale każdego dnia popełnia ta okropna JACHIRA.
A może dużo większym skandalem jest łamanie prawa przez partię rządzącą, psucie państwa i przekupywanie wyborców ich własnymi pieniędzmi?
Może na słowo skandal bardziej zasługują powiązania premiera Morawieckiego z rosyjską mafią, o czym pisze Tomasz Piątek w najnowszej swojej książce?
Albo niewyjaśniona afera dwóch wież w Warszawie?
Albo sprawa Falenty?
Śmierć Kosteckiego?
Miliardowa afera Skoków?
Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości?
Szef NIKu powiazany z mafią?
Sprzeniewierzenie setek milionów przez Polską Fundację Narodową?
Dojenie spółek skarbu Państwa i agitacja polityczna Kościoła?
Może skandalem jest ingerowanie w wynik wyborów przez tzw media publiczne?

A może prawdziwym skandalem jest to, że dwójka moich przyjaciół gejów – aktorów boi się każdego dnia wyjść z domu, bo nie wiedzą czy ktoś ich nie zaatakuje? A do takiego poziomu nienawiści doprowadziły cztery lata szczucia na gejów przez partię rządzącą.

Więc szanowne media z obu stron, które każdego dnia wytykacie mi słowa, zdjęcia, filmy, wyrywacie je z kontekstu, na siłę szukacie moich potknięć, zastanówcie się, kto w tym kraju jest prawdziwym skandalistą? Czy samotnie walcząca aktorka czy Sitwa na szczytach władzy? Najwyższa pora docenić moje zaangażowanie w walkę o wolną Polskę, które także udowadniam każdego dnia stojąc na ulicy, przekonując do pójścia na wybory, uśmiechając się do każdego, niezależnie od jego poglądów. Polacy, zanim we mnie kolejny raz rzucicie kalumnią, zastanówcie się ilu wy zdołaliście przekonać wyborców do Demokratycznej Opcji? Bo ja przez te trzy tygodnie przekonałam już niejednego.”

źródło: Facebook

POLECAMY:

Gessler ma nowego partnera! Kim jest jej wybranek?
Mucha ostrzega fanów, to jedno, wielkie oszustwo!
Kultowa postać serialu Ranczo znika? Fani zawiedzeni!
Musiał zdradza szczegóły nowego Wiedźmina. Fani w szoku
Gwiazda serialu Ranczo zaliczyła wpadkę i odsłoniła piersi! Wszystko było widać


window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →