Zarażenia i zgony. Zaskakujące nowe dane z Polski

Koronawirus Polska: 3 maja resort zdrowia uaktualnił i podał nowe dane: zgony oraz zachorowania na COVID-19 w Polsce, nowe dane W porównaniu do poprzednich dni liczba ofiar oraz zarażonych zmalała, natomiast potężnie wzrosła liczba ozdrowieńców, zakażonych również jest mniej.

Zobacz również: Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

Podano nowe dane z Polski dotyczące pandemii w naszym kraju, ilość zgonów na COVID-19 oraz zachorowań wzrosła. Tym samym liczba zakażonych wciąż rośnie, jednakże jest też coraz więcej osób które wyzdrowiały.

W godzinach wieczornych 2 maja uaktualniono dane dotyczące zarówno zgonów jak i również zachorowań na koronawirusa

Na COVID-19 zmarło 13 kolejnych osób, liczba potwierdzonych nowych przypadków zakażenia koronawirusem to 270 – poinformowano na stronach związanych z resortem zdrowia.

Koronawirus, Polska: 3 maja, zachorowania i zgony

Liczba zachorowań na koronawirusa w Polsce wzrosła do 13 375(wczoraj: 270), a zgonów odnotowano 664. Wyzdrowiało 3762 osób.

O tym kiedy nastąpi szczyt zachorowań nie wiadomo, jednak najczęściej wskazuje się obecnie termin powakacyjny. W związku z pandemią dochodzą coraz to nowe informacje. Pamiętać należy że w porównaniu do pozostałych państw europejskich, Polska wypada bardzo dobrze.

Jak do tej pory wygląda na to, że wszelkie restrykcje poczynione przez polski rząd zdają egzamin.

Od 20 kwietnia zaczęto stopniowo znosić, luzować niektóre restrykcje. Zamiast zakazów mamy natomiast nakaz noszenia masek zakrywających usta i nos. Nie wiadomo jak długo będziemy musieli je nosić.

Zaostrzone prawo na czas pandemii

Rząd wprowadził niezbędne zmiany mające na celu powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Najważniejsze dotyczą kwestii robienia zakupów oraz wychodzenia z domu. czy tez zachowywania dystansu społecznego.

Źródło: Ministerstwo Zdrowia

Koronawirus Polska: 3 maja resort zdrowia uaktualnił i podał nowe dane: zgony oraz zachorowania na COVID-19 w Polsce, nowe dane
Koronawirus Polska: 3 maja resort zdrowia uaktualnił i podał nowe dane: zgony oraz zachorowania na COVID-19 w Polsce, nowe dane

Czytaj też: 

Gigantyczna wpadka Biedronki! Rozdawali sprzęt za darmo

Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

Zobacz także:

Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce! Podano datę

Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

Bieniuk ma kolejne problemy! Najpierw synek, a teraz Oliwia…

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →