Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy stacji TVN. Z tego właśnie powodu co pewien czas jest o nim głośno. Tym razem postanowił zdradzić sekret dotyczący jego byłej partnerki. Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago – partnerka nie miała łatwo.

Podboje miłosne Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki kreuje się na miłośnika szybkich aut i pięknych kobiet. lubi się chwalić tymi dwoma osiągnięciami. Mimo że chodziły plotki na temat jego orientacji, to co chwilę możemy usłyszeć o jego najnowszych podbojach miłosnych. Mało kto pamięta, że jedną z jego partnerek ponad 10 lat temu była gwiazda serialu „M jak Miłość”.

ZOBACZ TEŻ: Odszedł na zawsze. Już nie zobaczymy ich w „Kiepskich”

Był to nie kto inny jak Anna Mucha – znanej przede wszystkim z roli Magdy odgrywanej w popularnym serialu „M jak Miłość”. Aktorka kilka lat temu była partnerką gwiazdora TVN — Kuby Wojewódzkiego. Związek celebrytów nie trwał długo, jednakże po dziś dzień zarówno jedno jak i drugie wytyka pikantne szczegóły z czasów gdy jeszcze byli razem.

Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago - partnerka nie miała łatwo.
Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago – partnerka nie miała łatwo.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wow! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok

Pierwszy cios został wymierzony przez Wojewódzkiego, który we własnej biografii poświęcił sporo miejsca Annie. Aktorka w odpowiedzi odniosła się do możliwości celebryty w łóżku. Jej ocena nie była zbytnio przychylna królowi TVN. Wojewódzki w takiej sytuacji postanowił odpowiedzieć w bardzo dotkliwy sposób, odnosząc się do angażu Muchy w popularnym serialu.

Wojewódzki twierdzi, że Mucha w serialu, to tylko i wyłącznie jego zasługa. Dziennikarz miał załatwić pracę swojej partnerce przy pomocy jednego telefonu i szerokich znajomości. Wszystko opisał dość dokładnie w swojej biografii. Na razie aktorka nie odniosła się do tych stwierdzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

– Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani – wspomina Król TVN.

POLECAMY:

 To najgorsze co Gessler zrobiła w programie! O włos od tragedii

Czy Rozenek z tego wyjdzie? Była żona ujawnia
Wojewódzki zaliczył wpadkę roku! Reklama nie wyszła – internauci nie mieli litości
Tajemnica mieszkania „Kiepskich”. Będziecie zaskoczeni
Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło

TVN Kuba Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago – partnerka nie miała łatwo.

, , , ,