Wojewódzki ostro przegiął! Tych słów mu nie wybaczą

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to postać telewizyjna, która szerszej publiczności może się przede wszystkim kojarzyć ze stacją TVN oraz swoim własnym popularnym show. Wojewódzki poza tym udziela się także na łamach portali internetowych, gdzie w charakterystyczny dla siebie sposób komentuje najnowsze wydarzenia z polskiego podwórka. Teraz Wojewódzki mówi o rozwodzie Reni Jusis.

Ploteczki od Wojewódzkiego

Polecamy przeczytać: Wojewódzki przyłapany z nową kobietą! Nie uwierzysz kto to

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojewódzki bez wątpienia znajduje się na samym szczycie celebryckiej hierarchii w naszym kraju. Stąd też dziennikarz muzyczny ma bardzo szerokie dojścia i znajomości, które dają mu sporą wiedzę na wiele stricte plotkarskich tematów, które mogą zaciekawić społeczeństwa. Gwieździe TVN zdarza się zdradzać bardzo poufne informacje o swoich znajomych ze świata show-biznesu. Tak ma być i w tym przypadku.

Kuba Wojewódzki Jusis, Kuba Wojewódzki TVN, Reni Jusis
Fot.: Kuba Wojewódzki (TVN), screen/ YouTube

Polecamy również: Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki Jusis rozwód

Stosunkowo niedawno całą Polskę obiegła informacja o rozwodzie Reni Jusis oraz Tomka Makowieckiego. Sympatycy pary liczyli jeszcze, że na wzgląd na wspólne dzieci para podejmie decyzję o powrocie do siebie. Niestety tak się jednak nie stało. Ponad 12-letnie małżeństwo gwiazd uległo w zeszłym roku rozwodowi. Cała sprawa została załatwiona przez strony już na pierwszej rozprawie. Najprawdopodobniej Reni Jusis oraz Tomasz Makowiecki już wcześniej ustalili dokładne warunki rozwodu między sobą. Rozwód przebiegł bez orzekania o winie żadnej ze stron.

Wojewódzki o rozwodzie Reni Jusis

Głos w całej sprawie zabrał Kuba Wojewódzki, który w ostatnim czasie lubi komentować tego typu wrażliwe sprawy. Mogliśmy się o tym przekonać stosunkowo niedawno, bo w marcu, kiedy to gwiazdor TVN zdecydował się na atak w kierunku żony Artura Boruca. W tym przypadku cała sprawa bardzo szybko ucichło.

W dzisiejszej sytuacji atak ze strony Kuby Wojewódzkiego został wprowadzony za pośrednictwem portalu „Polityka”. Wojewódzki na łamach gazety postanowił się wypowiedzieć na temat rozwodu Reni Jusis oraz Tomasz Makowieckiego. Słowa dziennikarza wzbudziły niemałe emocje w środowisku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Koniec małżeństwa Reni Jusis i Tomka Makowieckiego. Po 12 latach wspólnego życia para zdecydowała się na rozwód, i to po jednej rozprawie.
Podobno Tomek usłyszał od żony najgorszą rzecz, jaką można usłyszeć podczas seksu. Kochanie: wróciłam” – pisze Wojewódzki.

NAJNOWSZE:

Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
Godlewska znowu to zrobiła! Lepiej usiądźcie. Internet bezlitosny (wideo)
Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu
„Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!
Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →