Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to gwiazda stacji TVN. Wojewódzki słynie z licznych skandali, bowiem tworzy je dosłownie wszędzie łącznie ze swoim profilem na portalu Instagram. Niedawno był autorem szokującej plotki na temat Anny Muchy, jednakże teraz zaszokował widzów zapraszając do studia swojego programu Janusza Korwin Mikke i Piotra Głowackiego.

Wysoka aktywność Kuby Wojewódzkiego w TVN i na instagramie

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki od lat prowadzi w TVN swój własny program rozrywkowy. Urywkami z jego planu często chwali się na swoim instagramie. Dziennikarz zaprasza do swojego show osoby głównie związane ze światem mediów, kina, a nawet polityki. Z tym ostatnim środowiskiem bardzo blisko związany jest — Janusz Korwin Mikke, który był jednym z gości programu. Obaj panowie rozmawiali na tematy związane przede wszystkim z polityką. Drugim z gości był aktor Piotr Głowacki, który wyraźnie nie nadążał nad tempem dyskusji Wojewódzkiego z byłym europosłem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojewódzki i Korwin. Starcie w TVN

Wojewódzki w dyskusji odniósł się do poglądów polityka, które w jego ocenie są bardzo kontrowersyjne. Na ten temat padła wypowiedź Korwina Mikke o demokracji, jednakże prowadzący przypomniał politykowi, że przecież niejednokrotnie podkreślał, że demokracja to ustrój, gdzie większość to idioci. W odpowiedzi Korwin stwierdził, że stąd właśnie popiera go niewiele osób, bowiem w opinii polityka są to po prostu statystycznie myślące osoby w społeczeństwie.

Masakra intelektualna u Kuby w TVN. JKM w swoim stylu. Kuba Wojewódzki, Janusz Korwin Mikke,  TVN, Anna Mucha,  Piotr Głowacki.
Masakra intelektualna u Kuby w TVN. JKM w swoim stylu. Kuba Wojewódzki, Janusz Korwin Mikke, TVN, Anna Mucha, Piotr Głowacki.

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie nago! Całkiem mu odbiło?

Piotr Głowacki i Janusz Korwin Mikke – nieporozumienie u Kuby Wojewódzkiego

Wojewódzki, Korwin, Głowacki. Do dyskusji próbował się wtrącić Piotr Głowacki. Aktor zapytał polityka między innymi o kwestię związane z kulturą, bowiem nie od dziś bowiem wiadomo, że Janusz Korwin Mikke jest za likwidacją Ministerstwa Kultury. Jego zdaniem powoduje to powstawanie zbyt licznych regulacji prawnych, które ograniczają ludzi kultury, jednakże przekazu polityka nie do końca zrozumiał aktor, który uznał, że lider Konfederacji chcę likwidacji całej kultury w Polsce.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Co za wpadka! Magda Gessler myślała, że nikt nie zauważy

Kuba Wojewódzki skandalistą? Anna Mucha ma poważny problem

Kuba Wojewódzki lubi robić skandale. Przekonaliśmy się o tym nieraz. Należy podkreślić, że gwiazda TVN niedawno wydał książkę, gdzie dokładnie opisuje swoje życie. Opisał tam kilka znanych kobiet, z którymi do momentu napisania książki miał styczność. Wśród nich była między innymi Anna Mucha. Aktor zdradził, że to właśnie on aktorce załatwił pracę na planie serialu „M jak Miłość”.

POLECAMY:

Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy
Szok! Wojewódzki wyznał to na Insta! Chodzi o narkotyki
Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło
Nikt nie znał syna Magdy Gessler. Teraz wiemy kim jest!
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Wojewódzki Korwin

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →